reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg 5dpo

Marszala

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2023
Postów
30
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy
13 grudnia straciłam ciąże w 8 tygodniu
12 stycznia pierwsza miesiączka po poronieniu , równo w 14 dniu cyklu owulacja ( byłam na wizycie u gina potwierdził pęcherzyk grafa 29mm gotowy do pęknięcia ) Cykle mam 28 dniowe
Przytulanko było 4 dni przed i 3 dni po owulacji ponieważ chcieliśmy zaczekać chwile przed kolejna ciąża .
Dziś 19dc , objawy jak w poprzedniej ciąży ( mdłości czułość na wszelkie zapachy ból w podbrzuszu wzdęcia i parcie na pęcherz )w ktorej testy pozytywne były już 5 dni przed miesiączka , test strumieniowy z cieniem kreski a beta z dziś z krwi to 3,69
Czy to możliwe zeby tak szybko zaczęła sie wytwarzać ? Zazwyczaj gdy ciąży nie było wynik był mniejszy niż 0,1 ….
Bede wdzięczna za opinie z Waszych doświadczeń
P.s. Mam nadzieje ze wszystko w miarę logicznie opisałam bo trzęsę się wewnętrznie jak galareta 😅
 
reklama
reklama
Dziewczyno , biorę leki które nie wskazane są przy ewentualnej ciąży . Badam betę i chodzę do gina bo to moj pierwszy cykl po stracie dziecka wiec wybacz ale określanie normalności jest średnio na miejscu ….
Ojoj. No to się zabezpieczajcie do momentu, w którym nie będziesz mogła leków odstawić. Bo tak to masz loterię. Kupcie sobie dużą paczkę gumek na kolejny miesiąc zamiast strzelać w dni niepłodne. Prościej będzie.
I dalej powtórzę - nikt normalny i rozsądnie myślący nie robi bety tak wcześnie właśnie dlatego, że nie jest ona miarodajna. Na ten moment nie jesteś w ciąży. Przy tak niskiej becie NIE MA objawów typu mdłości i nadwrażliwość na zapachy. Więc tak, wkręcasz sobie.
I serio, teraz co chwilę są fałszywe testy, więc tu nie ma co dorabiać filozofii.

Zrobiliście głupotę uprawiając seks bez zabezpieczenia w momencie, kiedy bierzesz leki.
 
Ja się nie staram ! Halo napisałam to w poście ze dlatego się obawiam ciąży bo to nie jest moj czas , za szybko po stracie . Ominęliśmy dni płodne dlatego zastanawia mnie ten test z blada kreska …. Biorę leki dlatego się martwię , jezusie nie czytacie dokładnie i naskakujecie…
Ja nie naskakuje . To tymbardziej po co sie nakrecasz ? Ten wynik nie wskazuje na ciaze . Poczekaj jeszcze z 2 dni I zrob jeszcze raz I zobaczysz ze bedzie ok
 
Niedawno też był temat dziewczyny, której beta była taka niziutka ale wzrastała. Nie przebiła 5 i spadła. Nie było ciąży.
obstawiałabym, że pewnie beta się też różnie wydziela w zależności od dnia cyklu i dlatego granicą ciąży jest 5, a nie 0,1. Gdyby niższa beta oznaczała ciążę, to dawno byśmy tu wszystkie o tym wiedziały.
 
Ojoj. No to się zabezpieczajcie do momentu, w którym nie będziesz mogła leków odstawić. Bo tak to masz loterię. Kupcie sobie dużą paczkę gumek na kolejny miesiąc zamiast strzelać w dni niepłodne. Prościej będzie.
I dalej powtórzę - nikt normalny i rozsądnie myślący nie robi bety tak wcześnie właśnie dlatego, że nie jest ona miarodajna. Na ten moment nie jesteś w ciąży. Przy tak niskiej becie NIE MA objawów typu mdłości i nadwrażliwość na zapachy. Więc tak, wkręcasz sobie.
I serio, teraz co chwilę są fałszywe testy, więc tu nie ma co dorabiać filozofii.

Zrobiliście głupotę uprawiając seks bez zabezpieczenia w momencie, kiedy bierzesz leki.
Czy ja kogokolwiek pytałam o opinie czy zrobiłam mądrze , co powinnam czego nie ? Dziewczyny ogarnijcie się bo to jest przerażajace … jeśli wam lżej pisząc swoje mądrości o które nie prosiłam to śmiało…
 
reklama

Podobne tematy

Do góry