reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg 5dpo

Marszala

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2023
Postów
30
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy
13 grudnia straciłam ciąże w 8 tygodniu
12 stycznia pierwsza miesiączka po poronieniu , równo w 14 dniu cyklu owulacja ( byłam na wizycie u gina potwierdził pęcherzyk grafa 29mm gotowy do pęknięcia ) Cykle mam 28 dniowe
Przytulanko było 4 dni przed i 3 dni po owulacji ponieważ chcieliśmy zaczekać chwile przed kolejna ciąża .
Dziś 19dc , objawy jak w poprzedniej ciąży ( mdłości czułość na wszelkie zapachy ból w podbrzuszu wzdęcia i parcie na pęcherz )w ktorej testy pozytywne były już 5 dni przed miesiączka , test strumieniowy z cieniem kreski a beta z dziś z krwi to 3,69
Czy to możliwe zeby tak szybko zaczęła sie wytwarzać ? Zazwyczaj gdy ciąży nie było wynik był mniejszy niż 0,1 ….
Bede wdzięczna za opinie z Waszych doświadczeń
P.s. Mam nadzieje ze wszystko w miarę logicznie opisałam bo trzęsę się wewnętrznie jak galareta 😅
 
reklama
Czy ja kogokolwiek pytałam o opinie czy zrobiłam mądrze , co powinnam czego nie ? Dziewczyny ogarnijcie się bo to jest przerażajace … jeśli wam lżej pisząc swoje mądrości o które nie prosiłam to śmiało…
Powtórzę się.
W ciąży na dzień dzisiejszy nie jesteś. Twoja beta jest negatywna.
Zacznij używać gumek
 
reklama
Jeszcze dodam, że jak chodziłam do terapeutki przed ciążą to też miałam taką sytuację, że już mieliśmy zielone światło od lekarza, ale jeszcze nie chcieliśmy ciąży, więc celowaliśmy w dni niepłodne. I też w pierwszym miesiącu poszłam do niej mówiąc, że może już? Że czuję się osłabiona, że tak dziwnie, że do okresu jeszcze prawie tydzień, ale może?
I ona pierwsza mi powiedziala, żeby poczekać, bo jakbym poszła do labu na betę, to wyszłaby mi beta koło 5 i bym się potem zastanawiała czy jest czy nie ma, czy brać leki, czy leczyć zęby. Kazała mi tydzień poczekać i przyszła miesiączka normalnie.

Więc ta Twoja beta to guzik mówi.
 
7 tygodni temu poroniłam , robiłam testy trzy tygodnie temu - wyszły ujemne
Bete z krwi czy testy plytkowe ? W tym miesiacu test mogl ci wyjsc niby pozytywny bo moze byl wadliwy . Przy becie nie cale 4 nie ma mozliwosci zeby byl wiarygodny . Bo jezeli w krwi masz tak malo to w moczu jeszcze mniej . Wiec jest mozliwosc ze to pozostalosci po poronieniu . Ale I tak wiem ze mi nie uwierzysz. No trudno , zycze ci zdrowia , szybkiego dojscia do formy I w przyszlosci pelnej kochajacej sie rodzinki
 
A Ty chcesz być w tej ciąży w końcu czy nie?
Nie …. To jest naprawdę trudny temat … marze o dziecku ale poprzednia strata mnie mocno nadużyła ze tak powiem emocjonalnie i strasznie się boje ze to za szybko, ze będzie za dużo stresu i znów ja stracę … wolałabym poczekać jeszcze ze trzy miesiące kiedy nie bede brać leków .
 
reklama
Bete z krwi czy testy plytkowe ? W tym miesiacu test mogl ci wyjsc niby pozytywny bo moze byl wadliwy . Przy becie nie cale 4 nie ma mozliwosci zeby byl wiarygodny . Bo jezeli w krwi masz tak malo to w moczu jeszcze mniej . Wiec jest mozliwosc ze to pozostalosci po poronieniu . Ale I tak wiem ze mi nie uwierzysz. No trudno , zycze ci zdrowia , szybkiego dojscia do formy I w przyszlosci pelnej kochajacej sie rodzinki
Robiłam betę z krwi (mniej niż 0,1) oraz domowy test pomiędzy 10-12.01.23
 

Podobne tematy

Do góry