reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta zrobiona 5 dni przed miesiaczka

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Hej kochane..to moj 1wszy post wiec prosze o wyrozumialosc..staramy sie z mezem o 3 dziecko..ostatnio starania zakonczyly sie fiaskiem i wizyta na oddziale...dzis z robilam bete...a dokładnie 5 dni przed miesiaczka wynik wynosi 137.99
Czy ktoras z Was tez robila bete przed terminem miesiaczki? Ile wynosiła
 
reklama
Na tą chwilę naturalny ,ale muszę zbadać wzrok ,bo u mnie rodzinne problemy ,siostra przez to miała cesarkę , w środę miałam wizytę Zuzia ma 23 cm i 1300 :D
Nie doczytalam tego postu, to juz duza dziewczyna :) A usg z kiedy? Ciekawe ile bedzie u mnie w tym samym tygodniu. Masz jej fotki z usg, co robila? Ja mam jak ssie paluszka :)
 
reklama
Wedlug miesiaczki byl to 24 tydzien i 1 dzien ale wedlug usg ciaza jest o 5 dni starsza wiec liczac na podstawie usg bylo to 24 tygodnie i 6 dni.
Czy faktycznie duza waga?
Wlasnie moj mlody tez z usg wiekszy i wagowo podobnie. Na kiedy masz termin z @? Bo ja na 18.10. Kurcze nie pamietam jak mlody w pierwszej mojej ciazy rosl...
 
Nie doczytalam tego postu, to juz duza dziewczyna :) A usg z kiedy? Ciekawe ile bedzie u mnie w tym samym tygodniu. Masz jej fotki z usg, co robila? Ja mam jak ssie paluszka :)
Ja miałam w środę wizytę ,następna 31 lipca ,nie mam zdjęć bo już jest duża i tylko częściami mógł zrobić , ha ha No też jestem ciekawa ile Twój będzie miał ,skoro tak fajnie rośnie ;) a imię już masz?
 
U mnie tez sie nie dalo zrobic calosci ale zrobil zdjecia glowki i buzi.
Podoba mi sie Dawid, Adam, Bartek, Jedrek, Michal, Luka, Rene, Christopher. Ktore z tych podoba sie Tobie? Zuzia slodko dla dziewczynki.
 
Dawid to mój mąż ;) Luka jest świetne ,mi dla chłopca też podobał się Fabian :) Ale wybór należy do Was a wiem że łatwo nie jest , ja czytam znaczenie imion ,bo coś w tym jest ;)
 
Dawid to mój mąż ;) Luka jest świetne ,mi dla chłopca też podobał się Fabian :) Ale wybór należy do Was a wiem że łatwo nie jest , ja czytam znaczenie imion ,bo coś w tym jest ;)
To ma piekne imie i jest wszedzie to imie, Dawid, David.
Imie Luka podsunela mi mama, mowi ze piekne a ja sie zastanawialam, ciesze sie ze Ci sie podoba. Po wlosku i szwajcarsku jest pisowna Luca, a w niektorych krajach Luka, pisze ze to imie pochodzi od Lukasza.
 
reklama
Do góry