reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta zrobiona 5 dni przed miesiaczka

Patrycja35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2019
Postów
2 433
Hej kochane..to moj 1wszy post wiec prosze o wyrozumialosc..staramy sie z mezem o 3 dziecko..ostatnio starania zakonczyly sie fiaskiem i wizyta na oddziale...dzis z robilam bete...a dokładnie 5 dni przed miesiaczka wynik wynosi 137.99
Czy ktoras z Was tez robila bete przed terminem miesiaczki? Ile wynosiła
 
reklama
Ciagle na etapie zastanawiania sie. Jestem ciekawa czy podoba Ci sie imie Luka?
Tak sobie mowie ze byle do porodu i to mi wszystko wynagrodzi :) Najpierw byly mdlosci, zaparcia, teraz ciezki pobolewajacy brzuch, nie moge napic sie coca coli i ubrac w co chce, nie jade na wakacje, ale to wszystko nic najwazniejsze by miec dzidzie :)
nie możesz się porodu doczekać ?? ja jestem przerażona ,teraz mi dobrze ha ha mam 29 tydzień ,do tej pory bez problemów żadnych wymiotów , bóli ,dopiero teraz się zadyszki zaczynają i mi się podnosi wszystko do gardła ,jak się schylam to się boję że się uleje ;D
 
reklama
nie możesz się porodu doczekać ?? ja jestem przerażona ,teraz mi dobrze ha ha mam 29 tydzień ,do tej pory bez problemów żadnych wymiotów , bóli ,dopiero teraz się zadyszki zaczynają i mi się podnosi wszystko do gardła ,jak się schylam to się boję że się uleje ;D
Boisz sie porodu? Myslisz ze bedziesz miec porod naturalny czy cesarke? Ja sie nie moge doczekac. W nocy jest mi czasem duszno i mam zgage. Zamiast sie schylac kucaj.
To rodzisz tak miesiac, trzy tygodnie przede mna ;) A ile Twoja dzidzia juz wazy?
 
Boisz sie porodu? Myslisz ze bedziesz miec porod naturalny czy cesarke? Ja sie nie moge doczekac. W nocy jest mi czasem duszno i mam zgage. Zamiast sie schylac kucaj.
To rodzisz tak miesiac, trzy tygodnie przede mna ;) A ile Twoja dzidzia juz wazy?
Na tą chwilę naturalny ,ale muszę zbadać wzrok ,bo u mnie rodzinne problemy ,siostra przez to miała cesarkę , w środę miałam wizytę Zuzia ma 23 cm i 1300 :D
 
Ciagle na etapie zastanawiania sie. Jestem ciekawa czy podoba Ci sie imie Luka?
Tak sobie mowie ze byle do porodu i to mi wszystko wynagrodzi :) Najpierw byly mdlosci, zaparcia, teraz ciezki pobolewajacy brzuch, nie moge napic sie coca coli i ubrac w co chce, nie jade na wakacje, ale to wszystko nic najwazniejsze by miec dzidzie :)
Luka..bardzo nowoczenie i niespotykanie..bardzo fajne imię dla chłopca ja wybralam Nathaniel...wiesz co? I dobrze ze coli nie mozesz bo jest nie zdrowa:D ja narazie nie mam objawow procz drzemki ok 12..i pozerania ton jedzeniakurcze...kazdy inaczej przechodzi.
.trzymam kciuki kochana by sie urodzil szybko i zdrowo
 
U mnie chyba na pewno chlopak bo kazdy lekarz tak mowi, od 15 tygodnia ciazy. Chlopcy sa pewnie wieksi niz dziewczynki. Moja mama ze mna w tym tygodniu ciazy w ktorym jestem teraz miala duzo mniejszy brzuch niz ja.
 
Luka..bardzo nowoczenie i niespotykanie..bardzo fajne imię dla chłopca ja wybralam Nathaniel...wiesz co? I dobrze ze coli nie mozesz bo jest nie zdrowa:D ja narazie nie mam objawow procz drzemki ok 12..i pozerania ton jedzeniakurcze...kazdy inaczej przechodzi.
.trzymam kciuki kochana by sie urodzil szybko i zdrowo
Przed ciaza pilam duzo lubie cole i napoje gazowane mimo ze wiem jakie to niezdrowe. A odkad zaszlam w ciaze to nie wypilam ani kropli coli czy nawet fanty by nie bylo wzdec. I zero kawy ktora tez lubie, zamiast tego kefiry naturalne ktorych nie lubie :)
W pierwszym trymestrze tez bylam ciagle zmeczona ale na szczescie czas szybko leci choc z jednej strony wydaje mi sie ze jestem juz wieki w ciazy a z drugiej ze dopiero co byl luty, u Ciebie tez zleci.
Dziekuje :)
 
reklama
U mnie chyba na pewno chlopak bo kazdy lekarz tak mowi, od 15 tygodnia ciazy. Chlopcy sa pewnie wieksi niz dziewczynki. Moja mama ze mna w tym tygodniu ciazy w ktorym jestem teraz miala duzo mniejszy brzuch niz ja.
Oj nie zawsze ,moja koleżanka jest tydzień do przodu niż ja a jej synek od początku mniejszy niż moja Córa ;)
 
Do góry