reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezsenność w ciąży!!?

widzę, że masz to samo.ja jestem w 14tyg.i mniej więcej od 1,5 miesiąca nie pamiętam nocy którą bym przespała-pobutka co godz.a w dzień siedząc głowa mi sama opadała na 5 min. i tak na okrągło...teraz jakby pomału to mija, ale itak jest do bani!melisę pij śmiało, łykaj magnez i pewnie z czasem minie!Co z tego jak teraz pojawiać się zaczynają inne upiedliwe rzeczy-nie ma końca i co najgorsze jeszcze długo go nie zobaczymy ;)
 
reklama
heja :)
łącze się z wami w bólu nieprzespanych nocy !
ja mam na zmianę - jedną noc prześpię idealnie - nawet nie wstaje na siuśku a nastepna noc jest koszparna - co chwile sikam i nie moge zasnąć. np dzisiaj w nocy nie mogłam zasnąć leżałam 2 h jak betka włóżku i nic i tylko wiercenie i z minuty na minute jestem coraz bardziej wkurzona ze nie moge spac i tak w koło macieju hehe
dzisiaj nawet poszłam sobie do drugiego pokoju spac bo żal mi sie zrobiło mojego M że tak sie wierce i budze co chwile :happy:
ale co tam ! jeszcze tylko 3 tygodnie i wkońcu wyśpi sie sama ! nikt nie będzie mi sie przelewał w brzuchu hihihih ;-):laugh2:
 
Witam, cale szczescie nie jestem sama w tej beznadziejnej bezsennosci;-) Jestem w 25tc i od dobrych 4 tygodniu nie przespalam ani jednej calej nocy:-( Dzis poskarzylam sie swojemu ginowi. Polecil mi Neospasmine. Zobaczymy czy cos podziala na mnie....








 
u mnie coraz gorzej.......jesli nawet uda mi się zasnąć-budzi mnie każde mruknięcie kota...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a gdy wstaję z łózka czuję sporą twardą piłkę pod skórą na wysokości pępka i niżej...to są skurcze macicy???
za 17 godzin będę miała usg-może w końcu się dowiem czy to synuś:tak::tak::tak: dziś to z wrażenia na pewno nie zasnę...
 
u mnie coraz gorzej.......jesli nawet uda mi się zasnąć-budzi mnie każde mruknięcie kota...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a gdy wstaję z łózka czuję sporą twardą piłkę pod skórą na wysokości pępka i niżej...to są skurcze macicy???
za 17 godzin będę miała usg-może w końcu się dowiem czy to synuś:tak::tak::tak: dziś to z wrażenia na pewno nie zasnę...

:tak: Tak, to są skurcze macicy, czy też stawianie się macicy. U mnie teraz jak macicę mam w okolicy żeber, jak mam skurcz, to nieraz trudno mi wstać, zresztą podczas skurczu sie boję, czekam aż mi przejdzie. Budzę się często w nocy podczas skurczu, bo najczęściej mam parcie na pęcherz przez to ;-)
 
byłam dziś na usg,to jednak nie bruno-to kobietka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) przeżyłam szok na leżance,gdy dr powiedział,że:szok::szok::szok: to ''ona''...na bezsenność polecił mi filiżankę melisy i wietrzenie pokoju:-D:-D:-D...
jestem tak zaskoczona płcią cudaka,że przeglądam kalendarze w poszukiwaniu imienia dla panienki...........i prawie nic mi się nie podoba.......................:-(
 
byłam dziś na usg,to jednak nie bruno-to kobietka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) przeżyłam szok na leżance,gdy dr powiedział,że:szok::szok::szok: to ''ona''...na bezsenność polecił mi filiżankę melisy i wietrzenie pokoju:-D:-D:-D...
jestem tak zaskoczona płcią cudaka,że przeglądam kalendarze w poszukiwaniu imienia dla panienki...........i prawie nic mi się nie podoba.......................:-(

oo jak fajnie :) ale niespodzianka :tak::-D imie zawsze sie znajdzie.. co do skurczy ja wam powiem ze mi ostatnio bóle jajników w nocy dokuczają a do tego kręgosłupa..:wściekła/y: i jak tu spać?
 
No i znowu następna zasili szeregi płci pięknej. Seksmisja po prostu ;-) Fajnie!
Wiecie co jest dobre na bezsenność? SEKS!:-D:-D:-D Wiem z autopsji...;-)
 
reklama
Do góry