reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Witam Was wszystkie z okolic Bielska-Białej.
Bardzo chciałabym do Was dołączyć.
Mam na imię Weronika i jestem z Żywca
Jestem Mamą całkiem już dużych chłopców, 9 i 10 lat. I po tylu latach niespodzianka - znów spodziewam się maleństwa. Do Bielska jeżdżę teraz regularnie, do gin. dr Agnieszki Zemanek-Wojnowskiej. Pozdrawiam serdecznie.
 
Hej kochane!
Korzystajac z chwili luzu w pracy musialam zajrzec na BB :-p:-)

Widze nowe mamuski na "Bielsku" ;-):-)
Martula, Vinniki, witajcie! :tak::-)

Co tam u Was dziewczynki? Kiedy spotkanko?

Widzialam sie dzisiaj z Brandy - mala jest taka cudna, ze normalnie az mi sie dzidziulinki drugiej zachcialo :-D Tylko kandydat na ojca nie za bardzo sie nadaje :-p:sorry2::-p

U nas bez wiekszych zmian, Sara lobuz w dalszym ciagu i w ogole zaczela mowic do mnie "mamuśka" :-D:laugh2::-D Wyobrazacie to sobie! :laugh2:

pozdrawiam
 
Witam was serdecznie mam lekki zajob i na nic czsu wszystko musze robić sama mój chłop tak mnie wk.. że poezja.
W domu nic nie zrobi bo albo olimpiada albo komputer jak ma wolne a ja obiad sprzątanie prasowanie i 2 dzieci ze też dałam sie namówić. Tyle sobie posiedziałam bo Patka już wy
je nati szpera coś na klawi-aturze cholera
mnie
weźmie. Postaram się znowu zajrzeć
 
Hey

Dziewczyny co jest nasze forum upada :( niek nie pisze az smutno....

Witam nowe dziewczyny:-)

Mery moze czas najwyzszy na powazna rozmowe z mezem?? musisz mu powiedziec co czujesz-bo to tak nie moze byc ze tylko Ty zapinkalasz ehhhhh

Moze niech wezmie dziewczyny chociaz na pol godziny zebys Ty mogła w spokoju zajac sie soba-i daj mu cos do roboty niech wynosi smieci odkurza no niewiem kochana co Ci doradzic ale napewno musisz postawic sprawe jasno...trzymam kciuki

Brendy-jak Amelka?
Deisy-co u Was??
luandzia-
jak mała

Dziewczyny no Ja Was prosze!!!!!!!!!!!
 
Witaj droga mamusiu Bernadetto :-)

Ja już wróciłam do pracy - właśnie pierwszy dzień odbębniony :-p
Nawet jakoś przeleciało, choć zobaczymy jak to będzie dalej.

Wiesz też zauważyłam że tu cisza ;-( nie to żebym ja się jakoś rozpisywała, ale cisza jak makiem zasiał - nawet Brandy zamilkła ...

Mery Ty faktycznie daj mężowi zajęcia bo tak długo nie pociągniesz - wpaść w dołek to teraz chyba coś najgorszego dla Ciebie - więć nakrzycz na niego ile wlezie i niech się bierze do roboty.

Sandro masz naprawdę cudną dziecinkę. Poprostu nic tylko porwać :-) Teraz to na adoratorów musisz uważać :-p

Reszte dziewczyn pozdrawiam.

Buziaki.
 
Mery... Naprawde musisz prozmawiac z mezem.... Teraz.... Bo im pozniej tym gorzej... Trzymam kciuki zeby sie wszystko ulozylo...
Daisy... A gdzie ty pracujesz... Jesli mozna wiedziec...
Bernadko.... Sliczne masz foteczki na n=k... Opowiadaj jak wyjazd sie udal....
 
reklama
Bry wieczor :-D
Dostalam dzisiaj ochrzan od Daisy, poczulam sie jakby mi kto kubel zimnej wody wylal na leb i sie opamietalam ;-):-D
U nas dzien za dniem ucieka. Amelka je, spi, robi kupke i ma okropniaste kolki :-:)no: poprostu tragedia... wczoraj kupilam jakies kropelki i mam nadzieje, ze jej sie polepszy...poza tym sama radosc :-D Minki wali niesamowite... :-D poza tym biore sie powoli za nauke, bo w nastepnym tygodniu zaczyna mi sie sesja poprawkowa :-(
Obiecuje lada dzien wkleic nowe zdjecia malej!

Buziaki ode mnie i Amelci :-D:-D

PS. Obiecuje poprawe :tak:
 
Do góry