reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dobry dzień:-),
Mery też nie pojmuję faktu, że w ferie i wakacje przedszkola nie funkcjonują - przecież Rodzice muszą normalnie iść do pracy:wściekła/y:. Zdrówka dla Patki:tak:.
Basiek19810 to się nazywa pech - oby następnym razem się udało:tak:.
Beata79 nie ma to, jak odrobina szaleństwa;-).
Kunek,Ty córo marnotrawna:-p. Student bez pałki, to jak żołnierz bez karabinu:tak:. Kurczaczek , jak mi nie napiszesz kim jesteś to chyba na to nie wpadnę - blondynka ze mnie w końcu:-p. Super, że się udało wykonać scyntygrafię:laugh2:. A jak wynik:confused:?
Hanna31 zdrówka dla Córci i sto lat dla Jasia:laugh2:!!! No niestety - "czas ucieka wieczność czeka", jak często mawiał JP II
[*]:sorry:. Co do Bobodent i Dentinox to oba mają w swoim składzie lidokainę, tyle że w Dentinox jest silniejsza dawka:tak:.
Klusek dziś zjadł pół porcji obiadu, ale lepszy rydz niż nic;-).
Pozdrawiam:-D.
 
reklama
Mery.. u nas przedszkole czynne... wprawdzie grupy dzieciaków połączone bo jest ich mniej niż zwykle, ale wszystko działa... U Olka w tym tygodniu też jest inna pani na dyżurze, ale młody nie narzekał, żeby mu się nie podobało.... :-p
Dorcia... ja Olusiowi dziąsełka smarowałam dentinoxem i pomagało... a pierwsze ząbki miał bardzo wcześnie, bo już w 3 miesiącu... :tak:
Kunek... to teraz chwila oddechu po sesji... a na drugi termin zawsze musi coś zostać:sorry:;-)
Hanna... dużo zdrówka dla Jasia z okazji urodzinek... fakt... czas szybko leci...;-)
 
Hanna wszystkiego naj dla Jasia.jutro mam rozmowe z opiekunka do dzieci chyba ide do pracy.cały czas patrzac na dzieci wydaje sie mi ze robie im krzywde ze ich zostawiam a raczej chce zostawić,byłam w domu 4,5roku.nie wiem czy nie stchurze po jutrzejszej rozmowie z ta dziewczyna,czy ona da sobie rady czy matek nie będzie płakał a co z andzia.klepnijcie mnie bo chyba jestem typowa mamuską.a może jeszcze potrzekac
 
Dorcia dobrze, że chociaż połowa obiadku zjedzona, jutro pewnie cały zniknie. Jak tata, pokazał się?

Basiek myślę, że wszystkim wyjdzie na zdrowie jak wrócisz do pracy. 4,5 roku to faktycznie sporo czasu.

Kunek i jak wyniki tego badania, którego nazwy nie jestem w stanie powtórzyć?

Hanna najlepsze życzenia dla Jasia z okazji Pierwszych Urodzin.
 
Witajcie!
Bardzo dziękujemy za pamięć i życzenia dla Jasia. Mały solenizant poszalał, niby miałam nic nie robić bo imprezka dopiero 27 ale wpadło parę osób moi rodzice, siostra i teściowie i imprezka sama się zrobiła.
Ja wczoraj też poszalałam z winkiem, wesolutko było posiedzieliśmy do 1. Niby parę osób a do południa ogarniałam bajzel, aż się boję co będzie jak 20 osób się zjedzie:-D
My nadal przymusowy areszt bo Ewa ma antybiotyk na to swoje gardło:crazy:
Basia jak po rozmowie? A Twoje rozterki normalne, chyba każda z nas to przeżywa bądź będzie przeżywać przy podejmowaniu decyzji o powrocie do pracy. Trzymam kciuki:tak:
Mery dziwne zwyczaje z feriami u Was, u nas normalnie przedszkole funkcjonuje grupy też, wolne tylko w wakacje co też uważam za głupotę bo który rodzic może sobie pozwolić na 2 miesiące urlopu. Ale co gmina to inne zasady, a tak z ciekawości ile u Was wynosi opłata stała za przedszkole?
Agusia jak samopoczucie?
Dorcia Wiktorek już lepiej?
Joanna a co u Ciebie?
Cisza coś tu strasznie dzisiaj,zmykam gotować obiadek;-)
 
U nas przedszkole dział i teraz i w wakacje tylko są tzw dyżury czyli grupy zmieszane z całego przedszkola i inne panie więc stwierdziłam że nie będe jej posyłać bo wydaje mi się jeszcze za mała żeby wpadła w taką mieszankę ale może jak w następnym tyg będą jej panie na dyżurze to ją pośle. Opłata stała u nas to 130zł plus stawka zywieniowa chyba 4.5 na dzień no i zajęcia dodatkowe.
Właśnie siora mi dzwoniła ze ten znajomy lekarz załatwił termin wycięcia na 30 marca az się zgrzałam ze to tak szybko a na dodatek trzeba tam spędzić 3 dni i co tu robić. Muszę do niego zadzwonić wieczorem bo narazie to wszystko załatwiane przez siostre moją bo chyba jakąś miętę wyczuwam.
 
Witam:-),
Basiek19810 i jak rozmowy z kandydatkami na opiekunkę:confused:? Sama się kiedyś tym zajmowałam - 2 chłopców w wieku 13 i 18 m-cy i wcale nie było tak źle, jak się wydaje: żaden nie płakał za mamą, choć wcześniej przebywali z nią 24h/dobę:tak:.
Hanna31 w końcu ktoś mądry kiedyś powiedział, że tam, gdzie zbiorą się 2 osoby to już jest tłum (jakoś tak o leciało:-p).
Mery dzięki znajomością sprawa zawsze szybciej zostanie popchnięta do przodu:tak:.
Mamy 2 nowe zęby, więc przód już mamy pełny i gorące nadzieję na spokój, choć przez jakiś czas:tak:. Klusek dziś zjadł cały obiad, ale za to na śniadanie dałam mu pół porcji, 2 chrupki i kilka łyków wody na drugie śniadanie, choć wcześniej zjadł całe śniadanie, 2 chrupki/biszkopta, a wody pił ile chciał i zjadał obiad bez problemu, ale lepszy rydz niż nic albo jak kto woli lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu:sorry:.
ŁK jutro się zjawi na 2h, a ja mam skrytą nadzieję, że Klusek po 3 tygodniach nie widzenia się rozpłacze się na widok "taty" i nie będzie chciał się z nim bawić - wiem, że to jest wredne, co pisze, ale chce, aby "dawca plemników" miał nauczkę, że dziecko to nie jest zabawka, którą można odstawić w kąt, aby po jakimś czasie sobie o niej przypomnieć:wściekła/y:.
Dobra uciekam rozliczać się z PIT-37 i PIT-0, aby mieć to już z głowy:tak:.
Miłego dnia:-D.
 
HEJ dzisiaj pojechałam złozyć papiery do mojej starej pracy i moje kochane kumpele widzac ze nie jestem pewna powrotu burzliwie mi to przyspieszyły,jutro mam rozmowe z kierownikiem rejonu o 15.30.nie wiem czy mam sie cieszyc czy płakac jak tu przezyc do jutra.Co do opiekunki to fajna dziewczyna matek zrobił szopke nie samowicie płaczac jak go chciała wziąsc na rece a andzia jak zawsze jest w miare grzecznym dzieckiem tez pokazała sie ze złej strony.mam nadzieje ze to tylko chwilowy bunt.
 
Basiek powodzenia dzisiaj
Dorcia i jak pity pokonane. Na Twoim miejscu też bym miała takie odczucia do "tatusia na medal" tak więc nie miej wyrzutów tylko przy takim traktowaniu dziecka przez ojca to strasznie żal tylko małego teraz jeszcze nie rozumie ale za pare lat będzie miał wielki żal do ojca.
NO a ja od rana staram się dodzwonić do dziecięcego w Bielsku i albo zajęte albo nikt nie odbiera a potrzebuje kartoteke z badań kardiologicznych Natalki.
Patrycja od wczoraj goraczkuje i pokaszluje tak więc znowu się zaczyna.
 
reklama
Witajcie :-)
Ja dopiero wstałam :-D.Mamy ferie więc i mamie coś się z nich należy :) ustaliłam z dzieciakami że to one dziś rano zajmują się Pawełkiem-a ja nareszcie jestem wyspana:-D!!!!!Jak nowo narodzona!!!!
Przyznaję,że moja euforia zaraz zniknie jak zabiorę się za sprzątanie...bo oczywiście dzieciaki pięknie zaopiekowały się braciszkiem ale przy tym taki bałagan zrobiły....
Basiek trzymam kciuki za powrót do pracy.
Dorcia mam nadzieję,że pity już wypełnione a Wiktorek dziś będzie jak Aniołek i zje znów cały obiadek.
Mery wspólczuję -czytam forum około 1,5roku i przyznam ze zdziwiona jestem,że u Ciebie ciągle któraś dziewczynka choruje.Zastanawiałam się od czego to zależy bo u mnie zaś dzieci wogóle nie chorowały lekki problem zrobił się jak poszły do szkoły ale do przyjęcia chorują z częstotliwością raz na 2m-ce.
 
Do góry