reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie ciazowym

majtaj89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
46
Zrobilam test maz i wszyscy mówią zebym nie cieszyła sie za bardzo a jakie jest wasze zdanie?
20191104_220300.jpg
20191104_220247.jpg
20191104_220247.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Witam dziewczyny,
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, a chciałabym prosić o ocenę :D
Wczoraj po południu zrobiłam test, pojawiła się po chwili lekka blada kreseczka, ledwo widoczna, ale jest, przynajmniej ja widzę i partner również. Dla pewności dziś z pierwszego moczu zrobiłam drugi test z innej firmy (pink rossmanowy, bardzo czuły) i pojawiła się dość widoczna druga kreska...
Co sądzicie, cieszyć się, czy jeszcze za wcześnie ? Dołączam zdjęcia testów...😊
Ten drugi wyglada jak mój pierwszy 😁 gratulacje ❤️
reklama
Ale dupek. Brak słów. Chociaż mi przy becie 250 też tak powiedział jeden gbur. Na szczęście nie odpuściłam, poszłam do drugiego lekarza i dostałam duphaston na podtrzymanie ciąży. I tak oto mam teraz wspaniałego 9-cio latka.
Koniecznie po dwóch dniach od pierwszego wyniku powtórz betę. I spróbuj dostać się do swojego stałego lekarza, jeśli takiego masz. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze.
 
Ale dupek. Brak słów. Chociaż mi przy becie 250 też tak powiedział jeden gbur. Na szczęście nie odpuściłam, poszłam do drugiego lekarza i dostałam duphaston na podtrzymanie ciąży. I tak oto mam teraz wspaniałego 9-cio latka.
Koniecznie po dwóch dniach od pierwszego wyniku powtórz betę. I spróbuj dostać się do swojego stałego lekarza, jeśli takiego masz. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze.
Moj lekarz dopiero we wtorek pozostaję mi tylko czekać i powtórzyć bete. I nie robić sobir nadzieji przez wczorajszy dzien. :/
 
Cześć dziewczyny. Okres spóźnial mi się 5 dni zrobiłam dziś test, wydaje mi się że jest plusik, aLe również dostałam plamienia brązowego z pół godziny później.Testy również robiłam wczoraj i przedwczoraj, ale były negatywne . Niestety mieszkam za granicą i ciężko jest zrobić beta HCG. Miał ktoś podobnie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20191110_103836_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20191110_103836_com.android.gallery3d.jpg
    195,9 KB · Wyświetleń: 528
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Okres spóźnial mi się 5 dni zrobiłam dziś test, wydaje mi się że jest plusik, aLe również dostałam plamienia brązowego z pół godziny później.Testy również robiłam wczoraj i przedwczoraj, ale były negatywne . Niestety mieszkam za granicą i ciężko jest zrobić beta HCG. Miał ktoś podobnie?
Cień widzę. U mnie to wyglądało tak 5 dni przed @:
 

Załączniki

  • 20190807_143722.jpg
    20190807_143722.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 619
Cześć dziewczyny. Okres spóźnial mi się 5 dni zrobiłam dziś test, wydaje mi się że jest plusik, aLe również dostałam plamienia brązowego z pół godziny później.Testy również robiłam wczoraj i przedwczoraj, ale były negatywne . Niestety mieszkam za granicą i ciężko jest zrobić beta HCG. Miał ktoś podobnie?
Widać cień ale skoro pozostałe wyszły negatywne to nie wiem czemu. Zresztą najlepiej jak masz możliwość udaj się do lekarza może tam sa lepsi niz u nas bo mi przy becie 25.38 powiedzieli ze nie ciąża. Życzę powodzenia
 
reklama
Widać cień ale skoro pozostałe wyszły negatywne to nie wiem czemu. Zresztą najlepiej jak masz możliwość udaj się do lekarza może tam sa lepsi niz u nas bo mi przy becie 25.38 powiedzieli ze nie ciąża. Życzę powodzenia

Skoro powiedzieli Ci coś takiego to mogłaś zgłosić to na infolinii NFZ i złożyć skargę na lekarza, który Ci tak powiedział.
Jeśli masz wynik badania BETA HCG na poziomie powyżej 5 to nie mają prawa odmówić Ci pomocy. Możesz to również zgłosić. Ale nie zmienia to faktu, że i tak niczego na usg nie byłoby widać przy takim wyniku i jedynie mogliby powtórzyć badanie, sprawdzić przyrost i przepisać leki podtrzymujące.
 
Do góry