reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blade kreski. Czy to moze byc ciaza?

Ciąża?

  • Tak

    Głosów: 18 81,8%
  • Nie

    Głosów: 0 0,0%
  • Być może

    Głosów: 3 13,6%

  • Wszystkich głosujących
    22

PatrycjaKam

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2019
Postów
20
Witam. Zrobiłam 3 testy, 2 w południe, jeden wieczorem. Na pierwszych dwóch pojawiły się bardzo bladziutkie kreski. Co myślicie kobitki? Czy to moze byc ciąża? Jestem 6 dni przed okresem, ale bardzo bolą mnie piersi więc postanowiłam sprawdzić, bo nie mogłam się powstrzymać.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191117-205237_Gallery.jpg
    Screenshot_20191117-205237_Gallery.jpg
    235,9 KB · Wyświetleń: 586
reklama
Zrób bhcg w terminie @ :) tak czy siak ja miałam takie testy a dzisiaj moje szczęście spi obok mnie <3 trzymam kciuki
 
A po jakim czasie pojawiły się kreski? Bo dla mnie trochę wcześnie 6 dni przed, ale różnie to bywa trzymam kciuki
 
reklama
Miałam identyczne wyniki tylko że później, w dniu spodziewanej miesiączki. Dziś to już 30 tydzień ciąży :) trzymam kciuki za bete chociaż myślę że już można Ci gratulować :)
 
Do góry