reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blagam o pomoc przy interpretacji USG :(

no co za lekarz głupi, żeby nie zrobic usg dopochwowo!! U mnie już było widać w 3. tygodniu! Mój gin mówił, że nie zawsze widać tak szybko, ale moja córcia widać chciała się pokazać mamusi :)
 
reklama
hej :)
ogólnie to Wam Drogie Dziewczyny powiem, że się załamię :p poszłam do Gina, i co?
PRĄDU NIE BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!!
zbadał mnie, powiedział, że macica powiększona, w tyłozgięciu (czyli?!), i że w piątek rano ma czas, to mam przyjść na USG :(
a do piątku? ZAŁAMKA!! :(
 
kicia to masz pecha...nie możesz isc do innego lekarza na samo usg??? przecież każdy lekarz prywatnie przyjmujacy ma ultrasonograf !!!!!! Po co czekać i sie denerwowac...tyłozgiecie to taka wada wrodzona :)))) tez ją mam
 
no właśnie nie każdy...ten u którego byłam za 1 razem AKURAT miał zepsuty...a koleżanka też chodzi do 1 który nie ma...już do piątku przeżyje, ale kurde, mam dość...naprawdę :(
 
No rzeczywiście pech, ale za to jaka radośc będzie w piątek zobaczysz, nie martw się, masz być teraz uśmiechnięta dla fasolki, czekamy na info w piątek:)
 
Dziwi mnie to ,że ginekolodzy przyjmujący prywatnie biora kase a nie maja odpowiedniego sprzetu..hmmm ale cóż widocznie takie rzeczy sie jeszcze zdarzaja...trzymam kciuki powowdzenia!!!!
 
Moje Kochane!!!!!
Wczoraj słuchałam bicia serduszka!!!! Miałyście racje!!!! jestem taka szczęśliwa!!!!

Poszłam do przychodni, pow że nie miałam ANI JEDNEGO badania :p i zrobili mi USG! i Pani dr mówi, że ma coś dla mnie :p i 5 min słuchałam bicia serduszka!!

Dziękuję Wam BARDZO za wsparcie, idę się wpisać na grudniowe mamusie, bo na Święta będę miała prezent :D
Pozdrawiam :***
 
reklama
Gratuluję Kicia z całego serducha!!!!!! No to Mikołaj na te święta się postarał ;))))))
A teraz dbaj o siebie ile sie tylko da i rozpieszczaj i siebie i malucha :))))
 
Do góry