reklama

Blogi Młodych mam ;)

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez MlodaMama1806, 22 Luty 2013.

1. MlodaMama1806

MlodaMama1806 Zakochana mama Alanka ;**

Jeśli macie bloga o swoim dzieciaczku i nie tylko to piszcie nazwy bardzo chętnie poczytam i mam nadzieje że nie Tylko ja pozdrawiam ;)

Oto mój blog:

www.by-youngmum.blog.pl/

Moje maleństwo w szpitalu jeszcze

P1120358.jpg

KOCHAM CIĘ <333

2. kechu

kechu Fanka BB :)

Ja bloga może i nie mam ale chcę stworzyć małą, aktywną społeczność młodych mam na facebooku. Mam nadzieję, że mi się to uda ale w głównej mierze to od was moje drogie mamy i przyszłe mamy zależy. Dlatego serdecznie was zapraszam na http://www.facebook.com/20latki.a.juz.matki. Dopiero startuję z tą stroną więc proszę o wyrozumiałość i ciekawa jestem jak to się rozwinie :)

PS. Mam nadzieję że nikt nie uzna tego za spam, po prostu chcę stworzyć miejsce na facebooku tylko dla nas, młodych mam :p

edit. teraz link powinien działać

Ostatnia edycja: 22 Luty 2013
  3. reklama
  4. MlodaMama1806

Wydaje mi się że to bardzo dobry pomysł ;)

EDIT: Nowy wpis u mnie na blogu . Zapraszam;)

5. kechu

Mam nadzieję że inne mamy podzielą twoje zdanie :)

6. MlodaMama1806

Napewno .. ;) a co do ząbków napewno idzie ..mój Aluś tez sie slinił i dopiero teraz ząbek wychodzi ;)

A mi nadal sie włącza strona główna ....może z moim kompem lub facebookiem jest nie tak;)

EDIT: Nowy wpis u mnie na blogu . Zapraszam;)

7. kechu

A jesteś zalogowana na facebooku, bo może dlatego ci się nie otwiera, a jak to nie to to spróbuj wpisać w wyszukiwarkę 20 latki a już matki, na pewno się znajdzie :)

Mój to już się tak ślini z miesiąc co najmniej a zęba jak nie ma tak nie ma.

8. MlodaMama1806

Tak cały czas jestem zalogowana;) próbowałam nie mogę znależć a na facebooku to sie znam konto mam juz ze 3 lata hehe;)

Dokładnie tak samo miałam chyba ze 3 miesiace sie slinil, lekarz mówił że juz ząbki idą a dopiero wczoraj ledwo wylazl z dziąsła nie widac go jeszcze ale czuc jak się dotknie;)

PS; fajny suwaczek ;) ładnie wyglada;)

9. kechu

No to już sama nie wiem, kilka moich znajomych nie miało takiego ze znalezieniem więc nie wiem o co chodzi :-)

Tylko problemy z tymi zębami, najpierw trzeba się tyle namęczyć zanim urosną, potem wypadają, znów rosną a potem to jeszcze większe problemy...szkoda gadać.

A dziękuję bardzo :)

10. reklama
  11. MlodaMama1806

wszystkiego mozna uniknac ale bol zeba chyba kazdy raz w zyciu chociarz przeżył;)

12. kechu

wampi przedział wiekowy jest jedynie orientacyjny więc jeśli nie masz ponad 30 lat to zapraszamy :)

Poleć forum