reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból piersi - wczesny objaw ciąży?

reklama
Jutro rano jeszcze zrobię test, dzisiaj robiłam popołudniu, może jak zrobię rano to będzie wyraźniejsza? :)
Beta wzrasta co 48h dlatego też i badanie krwi nie jest zalecane dzień po dniu.
No ale cień ewidentnie widać. Kup ciążowy Clearblue - na innych mi pokazał bladziuchy a na tym wyraźną kreskę :)

Trzymamy kciuki!!
 
Dla mnie ta kreska jest szara... pojawiła się w czasie podanym w instrukcji?
Jutrzejszy poranny test na pewno będzie bardziej wiarygodny, a jeśli znów będzie szarawa kreska, to idź na betę.
 
Tak, w czasie :)
Jutro rano zrobię test, z innej firmy.
Tu porównanie:
Facelle
IMG_20210424_080156.jpg



Clearblue
IMG_20210424_174352.jpg
 
Powtórzyłaś test?
Tak, dzisiaj rano, brak kreski ..
Tym co robiłam wczoraj, miał inną czułość niż ten dzisiaj.
Miesiączki dalej nie mam.
Ból piersi jest cały czas.
Może gdy powtórzę test za kilka dni, to wynik będzie już 100% pewny? Dziś jest ogółem 32 dzień cyklu.
 
reklama
Tak, dzisiaj rano, brak kreski ..
Tym co robiłam wczoraj, miał inną czułość niż ten dzisiaj.
Miesiączki dalej nie mam.
Ból piersi jest cały czas.
Może gdy powtórzę test za kilka dni, to wynik będzie już 100% pewny? Dziś jest ogółem 32 dzień cyklu.
Dziś masz 13-14 dpo, więc test powinien być już wiarygodny. Wiesz jakiej długości masz zazwyczaj fazę lutealną? Jeśli nie wiesz to prawidłowo trwa ona max 16 dni, więc za 4 dni najpozniej powinnaś dostać okres. Oczywiście z każdym kolejnym dniem test będzie bardziej wiarygodny, pytanie czy jest sens ich tyle kupować i wydawać na nie kasę, czy nie lepiej od razu udać się na badanie z krwi.
 
Do góry