reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bolcio - 30/31 tc - 1380/1240 g

Kochani,

ku pokrzepieniu i z sercem na dloni - Bolo skonczyl 7.7.2012 ROCZEK :-D

Kawaler rosnie zdrowo, po wczesniactwie ANI ANI...
Wazy 10 kg, dlugi na 83 cm! :szok:

Wlasnie zaczal wstawac, probuje stawiac kroczki, ostatni bilans - dziecko wycenione na 11-13! :tak:Dogonilismy calkiem wiek urodzeniowy :) Moje dzielne silne malenstwo.. 1380 g... 40 cm.. boziu, ilez na sie zryczalam tego 7 lipca...

Calujemy, kciukamy za kazdego tu Kochanego, Maluskiego nowego i starego Obywatela :)))
 

Załączniki

  • IMG_3220.jpg
    IMG_3220.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 120
  • IMG_3284.jpg
    IMG_3284.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 116
  • IMG_3459_filtered.jpg
    IMG_3459_filtered.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Dziekujemy Kochane Mamy Dzielnioszkow :)))

calzedoniafruczka - z Bolem to dziwna sprawa bo on zawsze zaskakiwal, niby wszystko powinno isc zle a on sobie radzil, unikal kazdej grozacej mu interwencji ( serducho, przepuklina, anemia, slabe miesnie brzuszka... ) [swoja droga nie chce siac zametu ale czytajac inne watki mam wrazenie, ze PL lekarze tna te dzieci biedne nie dajac im szans, np przewod B, ja oczytana tym forum martwilam ale a mnie lekarze w CZ mowili jak jeden maz, do 2 rz sie zamknie, to samo z przepuklinka, ze bedzie dobrze, anemia -> dac szanse maluchowi, zadnych transfuzji chyba, ze dzieciak nei moze sie dobudzic.. nie chce tu dyskutowac gdzie jest racja, i chce wierzyc, ze lekarze zawsze robia to co najlepsze w danym przypadku - tylko taka mam ostnaio refleksje jak czytam nowe watki ]
ale do rzeczy, waga, jak poczytasz to poczatki byly srednie, czasem nie rpzybieral nic nawet 3 dni, jak wyszdl do domku z waga 1950 g dostalismy wage do domu, codzien przybieral po 50 g a jak byl przestoj to po 2 dnaich bylo 100 g, i tak chlopak ruszyl juz prawidlowo jak na niemowlaka przsytalo, potem byl przepisowy 1 kh miesiecznie itd - a dziwne to dlatego ze zwazywszy na silna alergie na mleko ( pisalam o tym w watku Tymka i Franka ) powinnien miec z tym problem, jak alergia sie mocno nasilila troche przystopowal i wprodzilismy diete bezmleczna i powiem Ci, ze maly poszeld jak burza, mimo tej wagi jest dosc szczuply, miesne bialko ladnie mu idzie w miesnie, naprawde stal sie silniejszy, no i wzrost ma sluszny :)
Do tego jest starsznie ruchlwiy wiec nasza pani dr mowi ze u Bola to same miesnie a tluszczyku tylko troche na stpkach zeby ta biedna matka miala co calowac ;)
Wczesniej w swoim watku opisuje diete Bola bo pomyslalam ze moze komus sie przydac a ja przeszlam przymusowe szkolenie w szpitalu z tego tytulu :) ale raz jeszcze - grunt to dobre bialko :)

Z ciekawostek w Pradze ( w CZ nie wiem, w sumie "medycznie" Cz to praga ;) ) - gluten to bula a nie zadna kaszka manna, mleko jest ale byc nie musi - bez histerii, "slodycze" owocowe to dynia... kaszki smakowe to dzieciecy fast/shit food - skrobia, cukier i aromaty ... ;)
super wazny olej rzepakowy....
Kochac ich nie kocham ale tu wiele od nich zaczerpnelam bo jest mi po drodze z moim mysleniem :D
 
Ach! i Ciocie, dzis bylo pare kroczkow a zaraz potem "njeee niamam, njeeee, bam bam" czyli jesc nie ma czasu bo teraz bedzie chodzil :-D
 
Mamo Bolcia- to mnie sie przydal kiedys Twoj wpis o diecie Bolcia bo moja Tosia odrzucila mm ale znow je pije;-) Ona nie ma na nic alergii. Nawet po budyniu ugotowanym na mleku zwyklym nic jej nie bylo...zajada nawet niektore nasze zupy.
Kurcze ale ja jej utuczyc nie moge. Najlepiej jej szlo na moim mleku.
 
reklama
Kochane, wiele z Was bloguje a ja te blogi czytam dzien w dzien chociaz w komentowaniu kiepska jestem :)
Bloga od niedawna mam i ja z Bolem, tyle, ze blog traktuje o tym co wartosciowego do zabawy, nauki, rozwoju zdobylismy a co jest bublem czy nietrafionym zakupem.
Mam nadizeje, ze z czasem wiele mam znajdzie tam cos dla siebie :)
Mam nadizeje, ze zechcecie czasem do nas zajrzec, bedzie mi bardzo milo Was goscic :)))

zapraszam: Klocek na Kredce, Kredka na Bąku, a Muchy w Nosie.
 
Do góry