reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

boże ..... oszaleje chyba, niech ktoś mi poradzi :(

Dołączył(a)
10 Marzec 2013
Postów
6
dobry wieczór
usmiech.gif

piszę bo sama się pogubiłam... w grudniu brałam tabletki novynette i przez caly czas brania tebletek miałam okres (masakra) więc wzięłam je do końca i postanowiłam ich więcej nie brać. Od tamtego czasu minęły dwa cykle (tzn nie cale bo jestem w trakcie 2) ostatni cykl trwał 29 dni - seks w dni nieplodne w 25 dniu z prezerwatywą okres na czas normalny 5-6 dni. dziś mam 19 dzień cyklu , gdzieś koło 12 dnia miałam troszeczkę śluzu jakby płodnego(piszę jakby bo zazwyczaj było go dużo przez około 4 dni) stosunek miałam 13 dnia cyklu z prezerwatywą (on nie doszedł we mnie) dzień po stosunku zaczęły boleć mnie piersi(dodam że od 4 ostatnich cykli bolą mnie po owulacji az do samego okresu a wcześniej bolały tak na 2-3 dni przed miesiączką), I sęk w tym że od tamtej pory świruje że mogę być w ciąży, tak zglupiałam że kupiłam test ciązowy i zrobiłam go wyszedł negatywny rzecz jasna bo jest dopiero 6 dni po stosunku - ale pomyslałam że mogłam zajsc w tamtym. Zwykle też w połowie cyklu czyłam kłucie w lewym jajniku i towarzyszyla temu duza ilosc sluzu (zwykle 14-16 dc) teraz kłucie czyłam w 18 dniu cyklu ale z prawego jajnika jak nigdy, mało tego kupiłam sobie testy owulacyjne . w 16 dniu cyklu wyszedl negatywny, w 17dc rano negatyw a wieczorem 17 dc juz pozytywny i tak do dzis wieczor jest pozytywny. Niby owulacja zgadzalo by sie z tym wczorajszym kłuciem jajnika, lecz sama nie wiem
smutas.gif
bo nie mam tego sluzu co zawsze..... podzielcie sie swoją interpretacją na temat tego co napisałam. tylko proszę was jeśli chcecie mnie krytykowac obrazac nie piszcie nic.... z nerowo schudłam juz 2 kg nie chce mi się jesc jestem przygnębiona....



testy owulacyjne od czwartku wieczór do dziś wychodzą pozytywne.... nie wiem dlaczego nie mam śluzu płodnego, już na logike skoro w piatek kuł mnie jajnik ale ten prawy a nie jak dotychczas lewy pomyślałam ze mogła to być owulacja ale sek w tym że nie było śluzu....dziś zrobiłam ponownie test owulacyjny wyszedl pozytywny, wczoraj popolusniu kupilam test innej firmy o czułości 30, wczesniej robiłam na 40 i wyszedl negatywny sama juz nie wiem co jest grane to pierwszy az tak dziwny mój cykl


od 14 dnia cyklu bolą mnie piersi w listopadowym cyklu też tak miałam.... że juz od 14 dnia bolały mnie piersi poprzedni cykl tak z 10 dni przed okresem. Brałam tabletki anty przez miesiąc koncowka grudnia az do 19 stycznia.... ostawilam bo mialam plamienia przez caly cykl... po odstawnieniu okres dostałam normalnie po 29 dniach czułam kłucie w jajnik miałam śluz płodny a teraz NIC ani śluzu kłucie z prawego jajnika i ta schiza. Moj mąż mowi ze napewno nie jestem w ciazy,,,, ale mnie meczy to dlaczego te gupie testy wychodzą pozytywnie moze pik lh utrzymywac się przez 4 dni? nie wiem sama na objawy ciazowe za wczesnie wrecz smiesze jest to co piszę ale jak już czlowiek czegoś bardzo się boi to takie schizy dostaje
smutas.gif
sama nie wiem .....
 
reklama
Czekaj na okres i sie nie nakrecaj niepotrzebnie , jak bedzie brak okresu zacznij sie martwic, a tak to luz.Mnie piersi bolą jak chca po drugiej ciaży planowanej, tak ze nie sugeruj sie tym.
 
dziśjest 7 dzien od stosunku, mąż mówił że nic z prezerwatywą się nie stało... poza tym nie doszedl we mnie denerwują mnie tylko te testy... od kilku dni badam szyjke (nie rzez caly cykl ale wiem jaka kiedy jest bo robiłam to kiedys) dziś mam twardą niżej ale czy zamknięta czy otwarta to nie wiem nigdy nie umiem rozpoznac wg mnie zawsze jest otwarta (jestem po 2 porodach) tzn 1 siłam natury 2 cesarka .... martwią mnie te testy owulacyjne i brak śluzu
 
dodam że zrobiłam test ciązowy wczoraj po to by wykluczyć ciązę z poprzedniego cyklu(tzn ze nie zaszlam podczas ostatniego stosunku w poprzednim cylklu a stosunek byl 14 luty z prezerwatywą) okres dostalam 18 luty
 
Nie boj sie na zapas tak jak pisalam ja to bym zaczela sie martwic dopiero jak nie dostaniesz okresu. A z tego co piszesz to jeszcze troche brakuje do spodziweanej miesiaczki.Bynajmniej ja dopiero zaczynam sie martwic jak mam jakies opoznienia :))
 
no logicznie myśląc to skąd niby ta ciąza była prezerwatywa nic się z nią nie stało nie miał wytrysku we mnie... ale dlaczego testy owulacyjne do dziś dnia wychodza pozytywne??????????
 
chetnie poszłąbym do ginekologa ale ieszkam w palym miescie w gabinecie nie ma usg a w innych miastach dopiero na za tydzien

moje kreski kontrolne są bardziej intensywne niż kreska testowa, nie wiem czy to ma wpływ ale ja bardzo mało piję... nie pijam kawy herbaty moze z 2 szklanki wody dziennie, czy to może mieć jakiś wpływ. testy zrobiłam bo zaczęłam schizować dlaczego w tym cyklu nie ma tego śluzu płodnego, jeśli chodzi o tabletki to cykl odrazu po odstawieniu uznam za jak najbardzie normalny, a tabletki brałam tylko przez jeden cykl.... nie wiem dlaczego taki dziwne mysli mnie naszly i to odrazu dzien po stosunku kiedy poczułam ból piersi (pisałam ze miewam bóle piersi przed okresem ale nie w polowie cyklu- z wyjatkiem cyklu listopadowego w ktorym tez wystapil u mnie bol piersi a dodam że owulacja wypadla mi wtedy na 18-19 dzien mialam duzo sluzu i czulam kłucie jajnika) sama już nie wiem co mam myśleć. przecież na objawy ciążowe za wcześnie, tylko te testy mnie zastanawiają dlaczego wychodzą pozytywne mimo iz nie mialam sluzu plodnego tylko lucie jajnika (prawego a nie lewego jak bylo dotychczas) i klucie wystapilo w 18 dniu cyklu a na dzien przed test wyszedl pozytywny i tak utrzymuje się do dzis dni , jesli chodzi o sluz to kompletnie sucho a u szyjki macicy lepki białawy male ilosci. z ciekwosci mierzę temp (nie od poczatku cyklu ) i wygląda to tak :
8.03. 36,8 (ból jajnika brak śluzu na zew u szyjki taki jakby przezroczysty nie lepki nie ciagnacy taki mokry bardzo male ilosci)
9.03 36,8
10.03 37,00
11.03 36,7
 
reklama
Do góry