reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak ochoty na seks

sajmon1010

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2015
Postów
73
Witam. Od urodzenia dziecka minęło 11 miesięcy, a u mnie właściwie wcale nie ma ochoty na seks. Jestem zmęczona ciągłymi nieprzespanymi nocami. Brakuje mi cierpliwości do dziecka, a mężowi do mnie. Jak podnieść libido?
 
reklama
Wysłać dziecko do dziadków na weekend, zrobić sobie pyszną kolacje przy świecach itp.. W piąteczek po prostu się zregenerować, a w sobotę małe romantiko z mężem.
 
To może opiekunka, a wy wyskoczycie sobie na miasto? milo spędzicie czas i kto wie co się wydarzy jak położycie młodzież spać:-) Możesz też poprosić męża, żeby Ci trochę pomógł, to mu się potem odpłacisz jak nabierzesz sił:-p My baby jesteśmy tak skonstruowane, ze trzeba "pracować" nad nami cały dzień a potem oddajemy to z nawiązką:-p Ja zauważyłam po sobie, że im starsza jestem tym więcej czasu potrzebuje. Czasem tez hormony tak psuja w naszym organizmie... Albo dogadaj się na jakiś dzień w tygodniu, żeby wyjść ze znajomymi np. w co drugi piątek. Nie wiem, czego Ci potrzeba, czy czasu dla siebie, żeby poczuć się znowu sexy, albo po prostu żeby odpocząć. A może w nawale obowiązków nie ma już romantyczności, intymności która jest potrzebna do zbliżeń? może jest jakiś dystans który po prostu trzeba przełamać, bo się odsunęliście od siebie. W końcu ciąża, połóg to nie czas na przytulanie, ja się czuje jak wieloryb:-)
 
Pójdź do lekarza i się zapytaj o profil hormonalny, bo może hormony mieszają. Jeżeli karmisz to prolaktyna jest wysoka, to może wpływać..Jednak, pamiętam jak ja poszłam do ginekologa po pomoc bo miałam spadek libido. Pani doktor mi powiedziała, ze jest na to jeden lek - zmiana narzeczonego. Niestety, okazało się ze miała racje:-D pozdrawiam.
 
reklama
To całkiem dobry znak:-) a tak serio, nie wiem co poradzić. Pójdź do lekarza, może on coś wymyśli, albo może ktoś coś jeszcze podpowie. Czasem trzeba dać czasowi czas, i wszystko samo się ułoży.
 
Do góry