reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak tętna zarodka

Malwer1994

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Listopad 2020
Postów
30
Cześć dziewczyny jestem po poronieniu samoistnym w 5 tygodniu w lipcu. W 3 cyklu starań udało się, z OM wychodzi 8 tygodni ale na usg ciąża młodsza jakiś tydzień dwa. Dwa tygodnie temu zarodek widoczny 2mm bez akcji serca. Dziś zarodek 7,3 również bez akcji serca. Ginekolog kazała przygotować się na poronienie i kontrolę za tydzień.
 
reklama
Isc do innego lekarza i potwierdzic, nie takie sytuacje tu dziewczyny opisywały i teraz bawią zdrowe dzieciaki, trzymam kciuki
 
Ginwk

Ginekolog kazała czekać na poronienie powiedziała że nie ma szans na rozwój tej ciąży. Iść do innego lekarza czy rzeczywiście czekać?
Ja bym poszła do innego jeszcze, znam przypadek, że serduszko uwidoczniło się 2tyg później... nie trać nadziei, trzymam kciuki mocno ✊
 
Ginekolog jest zdania że ciąża zatrzymała się jakiś tydzień temu bo zarodek jest za mały jak na ten tydzień ciąży. Ale ja nadal mam nudności i ból piersi i nie plamie
 
Jeśli z ost wychodzi 8tc , to powinno być serduszko , mi też się ciaza zatrzymała na 8/9 tc ,a objawy były caly czas , możesz iść do innego lekarza sie upewnić, ale ja bym się przygotowała, se moze byc zle
 
reklama
Do góry