reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak tętna zarodka

Jeśli bierzesz luteinę, to najprawdopodobniej ona sztucznie trzyma ciążę. I wiek, i wielkość bez echa serca nie wróżą za dobrze... Przytulam, i chciałabym się mylić
 
reklama
Kochana obecnie jestem w 14tc. Tutaj zarodek miał 0,9 Crl i wychodził 6t5d i również lekarz powiedział ze jeszcze nie ma tętna. Za tydzień już biło serduszko. Trzymam kciuki 🤗
 

Załączniki

  • 79788225-E74A-4406-943F-53C78064CD1B.jpeg
    79788225-E74A-4406-943F-53C78064CD1B.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 288
Kochana obecnie jestem w 14tc. Tutaj zarodek miał 0,9 Crl i wychodził 6t5d i również lekarz powiedział ze jeszcze nie ma tętna. Za tydzień już biło serduszko. Trzymam kciuki 🤗
O takie wieści mi chodziło, dziękuję 🤗 bardzo bym chciała żeby i u mnie tak było. Nie jestem panikara, nie załamuje się ale chciałabym odzyskać trochę nadziei bo ciężko się z tym pogodzić ze to juz drugie nie powodzenie pod rząd 🙂
 
O takie wieści mi chodziło, dziękuję 🤗 bardzo bym chciała żeby i u mnie tak było. Nie jestem panikara, nie załamuje się ale chciałabym odzyskać trochę nadziei bo ciężko się z tym pogodzić ze to juz drugie nie powodzenie pod rząd 🙂
Ja po tej wizycie przeszukałam cały internet ,bo tez myślałam ze to juz za późno żeby serduszko zabiło. Nawet przychodząc na następna wizytę mówię do lekarza ,ze ja nie mam nadziei ze jest wszystko dobrze,ze objawów nawet już nie mam a tam zarodek i bijące serduszko❤️ A beta dzień wcześniej prawie 20tysiecy 🙂E04DA8B5-3586-44B9-84FD-463872CCAF1E.jpeg
 
Ja po tej wizycie przeszukałam cały internet ,bo tez myślałam ze to juz za późno żeby serduszko zabiło. Nawet przychodząc na następna wizytę mówię do lekarza ,ze ja nie mam nadziei ze jest wszystko dobrze,ze objawów nawet już nie mam a tam zarodek i bijące serduszko❤ A beta dzień wcześniej prawie 20tysiecy 🙂Zobacz załącznik 1197605
Wspaniale ❤️ ja właśnie wczoraj po 2 tygodniowych mdłościach nagle apetyt i dobry humor, i oczywiście płacz w łazience. Dziś od rana mdłości ale za to lekarka podeszła do tematu trochę za rzeczowo. Nie mówię tu o oklepaniu po plecach ale coś w stylu poczekajmy do przyszłego tygodnia z wyrokiem nie było by zle 😉
 
Wspaniale ❤ ja właśnie wczoraj po 2 tygodniowych mdłościach nagle apetyt i dobry humor, i oczywiście płacz w łazience. Dziś od rana mdłości ale za to lekarka podeszła do tematu trochę za rzeczowo. Nie mówię tu o oklepaniu po plecach ale coś w stylu poczekajmy do przyszłego tygodnia z wyrokiem nie było by zle 😉
Daj znać po wizycie we wtorek 🙂 trzymam kciuki , oby było tak jak w moim przypadku ❤️ Pozdrawiam 😘
 
Wspaniale ❤ ja właśnie wczoraj po 2 tygodniowych mdłościach nagle apetyt i dobry humor, i oczywiście płacz w łazience. Dziś od rana mdłości ale za to lekarka podeszła do tematu trochę za rzeczowo. Nie mówię tu o oklepaniu po plecach ale coś w stylu poczekajmy do przyszłego tygodnia z wyrokiem nie było by zle 😉
Życzę Ci kochana, żebyś niedługo uslyszała serduszko. 🙂 Wiem, że nie jest łatwo, sama przechodziłam przez takie obawy, ale postaraj się na ten czas zająć czymś innym, żeby ciągle o tym nie myśleć. 🙂 Powodzenia!
 
reklama
Do góry