reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRĄZOWA KRESKA NA BRZUCHU

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

aska00

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2005
Postów
821
Zapraszam do obserwacji brzuszków!

U mnie pojawiła się już brązowa kreska na brzuszku. Wiem, że to jeszcze troszkę za wcześnie, ale koleżanki uspokajają mnie, że przy drugim dziecku wszystko dzieje się wcześniej.
Kreseczka jest jeszcze bladobrązowa, ale zdecydowanie już widoczna. Umiejscowiona od pępka w dół oraz w górę.

 
reklama
Asiu,ja też mam piękną ciemną krechę od pępka w dół.Nawet mi się podoba-tym bardziej,że i tak po porodzie zniknie.
 
To dlaczego się nie pochwaliłaś?
Ja nie chciałam zadręczać dziewczyny, że mam coś czego one jeszcze nie.

 
Hejka!
Ja też jeszcze nie mam a to juz/dopiero 15 tydzień.
Dziewczyny skąd macie te fajne gażeciki obrazkowe w Waszych wiadomościach?Wiecie, młoda na tym super forum jeszcze jestem:)
Buziaczki")
 
Kreskami nie ma się co przejmować, wiem, że to jakiś hormon. Ale może nie wszystkie brzuchate go mają?

Obrazki można znaleźć na stronie: www.lilypie.com

 
Dzieczyny ja mam dopiero 11 tydzien i tez ja juz mam i to juz dawno!i wloski tez mi ciemnieja:):) i jakby robi sie ich wiecej:)
 
Super Lilith, kreska to jakby utwierdzenie, że napewno jesteś w ciąży. To żart, a tak naprawdę to znaczy, że mamy w organizmie dużo jakiegoś tam hormonku.
Pozdrowionka.
 
Witajcie kobietki.
Aśka dzięki za adres www.
Miłego dnia,odezwę się później!Pozdrowionka dla wszystkich "rozwojowych mam" :D
 
reklama
Myślałam o tym pięknym paseczku jako o czymś zupełnie normalnym.W pierwszej ciąży też miałam taki ładny i szczerze mówiąc byłam z niego dumna-teraz też jestem.Myślę że wy też jesteście - bo to jak wizytówka naszego maleństwa.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry