reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka czy pierś

Jak w temacie jestem bardzo ciekawa czy mam jest więcej tych które karmią butelką czy piersią.


  • Wszystkich głosujących
    27
dziewczynki mam problem z maluszkiem podaje mu mleko NAN i jadł to od samego poczatku tylko teraz sie nie najada zjada 130-150 ml i starczy mu to na ok 2 godzin mam prozbe do dziewczyn ktore karmią butelką jakie mleko podajecie moze to co ja mu daje jest z mało tłuste dzisiaj idziemy do lekarza bo maluszek robi od tygodnia zielone kupki myslelam ze mozna jakos dokarmiac nasze dzieci ale jeszcze sa chyba zamalutkie i tylko mleczko może byc podawane bardzo prosze o pomoc
 
reklama
Ja małej podaje Bebilon 1 i sie najada, jestem z niego baaardzo zadowolona. Zjada co 4 godziny 120-150 ml :) Wnocy nie je tylko jak sie obudzi to dostaje herbatke :)
 
byłam u lekarza w piątek i kazała mi podawać Lacidofil raz dziennie i zmienic mleczko na Bebilon HA1 Kacper wyjada 130-150 i niestety nie najada sie tym po dwoch godzinach jest płacz i chce jesc podaje mu herbatki z rumianku i z koperku ale on sie nie daje oszukac wczoraj dałam mu soczek jadkowy rozcięczony zwodą i mu zasmakował nie wiem tylko czy nie za wczesnie bo kacper dopiero w niedziele kończy trzy miesiące ale nic mu nie jest wszystko jest ok zadnej wysypki kupeczke tez normalnie zrobił mysle ze jezelipojde do lekarza we srode i powie mi zemusze go jakos dokarmiac totrzeba bedzie a wy mi co radzicie może czesciej mu dawac mleko ale boje sie ze rozwale mu żołądek
 
agusia dziecko prawdopodobnie placze nie z glodu tylko ma problem z trawieniem tego mleczka. Lacidofil pomoze , my bierzemy juz od 3 tygodni ale musisz zmienic mleko. Eliasz tak mial jak probowalam mu podawac preparaty mlekozastepcze, kiedy dostal Bebilon Pepti wszystko sie uspokoilo. Ale teraz jestesmy tylko na cycusiu.Nie podawaj wiecej mleka bo rozstroisz dziecku zoladek, raczej zapytaj lekarza bo to moze byc alergia a jesli to alergia to mleko HA tez odrzuci.
 
ja też pare razy dałam Oliwce butle ale pediatra powiedziała zeby tego nie robić ze nie potrzeba i nic sie nie stanie jak ją troche przetrzymam
 
Przyłączam się już na stałe do mam butelkowych :) Klaudus się wycwaniła czasem chce ją oszukać daje butelkę szykuje cyca i staram się szybko zrobić podmianę :) Niestety nie wychodzi jak już bluzke do góry podciągam to odwraca głowę a jak próbuje ja odwrócić do siebie to tak się rzuca preży, drze. Cały czas próbowałam nie wyszło. :-(
 
reklama
a ja odzyskałam nadzieje przez ostatni tydzień tylko trzy razy podałam butle i to tak wypiłą 30-60ml i jakoś zaczeła więcej jesc z cyca
 
Do góry