reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hallo witam się po przerwie. Właśnie wróciliśmy z wakacji i było super, tylko teraz pranie pranie pranie. A jutro do pracy:wściekła/y:. Pozdrawiam i idę nadrabiać
 
reklama
Mucha,jak ja Ci zazdroszcze:-) ...a teraz czas wracac do zycia;-)

Moj maly trzecia noc zasmarkana;/ a dzisiaj jeszcze doszedl bol ucha,ide zaraz do pediatry i moze uda mi sie wcisnac do laryngologa...

Szukam mieszkana,za odstepne,moze byc kamiennica...wynajem tez ale ceny maja takie ze rece opadaja;/
 
mucha zazdroszcze ja odliczam do maja i smiga w gory odreagowac a w czerwcu nad morze a w sierpniu rancho nad jeziorkiem:)

do 12 maja mam jeszcze ten projekt z Bakusiem i nie mam jak wyjechac :(

Poznan masakra.... ludzie jakby ich sila przytargali na spotkanie kazali jesc bakusie... normalnie rece opadaja... czlowiek flaki wypruwa by ludziom dogodzic i to za frajer i spotyka sie z taka wdzięcznością ....

Madziarko bylas na bydgoskim spotkaniu i jak Ci sie podobało spotkanie ? tak szczerze .... :)
 
Mucha fajnie. Ja bym bardzo chciała sobie gdzies wyjechać. Mam tyle rzeczy do przemyślenia. Brakuje mi spokoju, czasu. W ogóle mam ostatnio taki dziwny nastrój - z jednej strony góry bym przenosiła a z drugiej usiadła i ryczała.

Agnieszka - tak szczerze to nie wiem co mam ci powiedziec. Nie było źle, ale... czegoś mi zabrakło. Szczególnie w tej pierwszej części. Troszkę inaczej to sobie wyobrażałam. Zabawy były super i szkoda, że Nikoś nie chciał współpracowac. No ale niestety to jest indywidualista i nic na to nie poradze. Chociaż potem mi się pytał czy jeszcze tam pójdziemy, a najbardziej mu się podobało, że cały dzień spędził tylko z mamą i do tego były rózne atrakcje.
 
czesc z dieta jest trudna w takim gronie bo nie ma jak w ten temat zaangazowac dzieciaki w tak krotkim czasie ... a temat ten musial byc bo to wymóg odgórny :) nie wiem jak "urozmaicic ta czesc dietetyczna....
 
Kiedy przestanie wiać, o gradzie nie wspomnę ;-)

Muszka gdzie ty się wczasowałaś? Sauny i baseny dla mnie odpadaja ale spacery i gofry to jest to co lubię :tak:

AgnieszkaJ tak to jest z ludzmi, mam podobnie. Zrobisz komuś gratisowo zdjecia to nie podziekuje ale chce więcej.
Mama jednej koleżanki Martyny z klasy poprosiła mnie o przegranie jednego występu który nagrywałam. Chciałam dobrze i dogralam jej kilka końcowych minut z balu karnawałowego ( tylko tyle bo kręciłam tylko podczas odbierania córci z balu). Jak myślicie co usłyszałam w zamian??? Nie, dziękuje tylko... "dlaczego jest sam koniec balu?" Ręce opadaja to prawda :-( albo może ja jestem za bardzo wymagająca :-p
 
Agnieszka może przydałoby się przykładowe menu, spróbowac wywołac dyskusje "co jedza dzieci", "jak urozmaicić posiłek". No i może zając w tym czasie dzieci np. rysowaniem.
 
Hej!

U nas chorobowo:(,maly dostal anty,zawalone gorne drogi a Wiki odebralam wczoraj ze szkoly ledwo zywa,przyszla,polozyla sie i zasnela,goraczkuje a dzisiaj mowi ze ja brzuch boli...moj M tez zasmarkany i kaszlacy,brak slow doslownie,jak mnie dopadna te ich zarazy to padne na swieta;/...maly mi jeszcze wymiotowal wczoraj po pierwszej dawce anty,zobaczymy jak bedzie dzisiaj...

Dzieki Mucha za info.
 
reklama
Madziu - fajne pomysly !! wciele je w życie :)

Iza - ja tez chyba wymagam za wiele ...

mam male ogloszenie :)
„MAMA Z OBIEKTYWEM”
11 kwietnia na godz. 11:00 zapraszamy mamy które mają ochotę... podszkolić swoje umiejętności „foto”, na spotkanie z Panem Marianem Mrozińskim, fotografem
www.mrozinski.biz
Na spotkaniu uzyskacie praktyczne porady jak robić fantastyczne zdjęcia swoim pociechom.
Prosimy o zabranie swoich aparatów i oczywiście dzieci
Na Spotkanie zaprasza Akademia Szkraba
Ul. Gackowskiego 1c
www.akademiaszkraba.pl

składka 5zł
 
Do góry