reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maga76 ogolnie to masz racje. Ja tez w pierwszej cizy chcialm dziewczynke i jak sie okazalo ze chlopak to bylam ekko zawiedzion. Na szczescie trwalo to tylko okolo godzinki. Potem juz sie cieszylam i niewyobrazalam sobie dziewczynki. Teraz to tez synek mamusi i kochan przytulanka ale tylko do mnie. Tata to ten od grania w pilke , rowera i rolek.
Basia mysle (ale to moje zdanie) ze dobrze jest wiedziec plec dziecka chocby z praktycznch powodow. Tzn wczesniej mozna kupic ciuszki wuzek posciel smoczki itd. Bo niby sie mowi dla kazdej plci pasuje to jednak jest milo patrzec sie n malenka ksiezniczke w rozowych spioszkach z kwiatkami albo malego mezczyzne w niebieskiej koszuli. Jedni albo czekaja z zakupami(wlasnie mnie mala kopie!!!) do samego konca i potem maja stres (najczesciej mezowie) bo wszystko trzeba kupic albo kupuje juz sie wczesniej i potem chlopak chodzi w bodkach w kwiatki.
Ja chcialam wiedziec bo do tej pory cieszko mi bylo cos kupic. Albo sa rzeczy typowo dziewczece albo typowo chlopiece.
 
reklama
Widzę że Wy już wiecie jaka płeć dzidzi będzie. Aż zazdroszczę, tydzień temu lekarz powiedział ze za wcześnie aby stwierdzić płeć (15 tydz) a następne usg mam chyba za 3 tygodnie, nie wiem jak ja tyle czasu wytrzymam. Ponoć wygladam na chłopca, bo mało sie zmieniłam i z daty zapłodnienia tez tak wynika, i z kalendarza chińskiego też, ale ja ciągle myślę o dziewczyneczce i mam nadzieje ze to ona będzie:) ale z chłopca tez się będę cieszyć, wiadomo aby maleństwo zdrowe było:)

 
ja wlasnie czekam na wizyte dzisiaj o 19h u gin to moze sie dowiem, bo ostatnio miesiac temu malenstwo tak szalalo ze lekarka nie mogla go dobrze zmierzyc... jak chciala podejrzec czy widac jajeczka czy pipulke to malenstwo skrzyzowalo nozki w kostkach i klapa: spadaj mamusiu dzis ci nie pokaze!w tej chwili juz 4 mce za mna wiec powinno cos dac sie zauwazyc:) wszyscy wkolo twierdza ze bedzie dziewczynka a ja nie wiem czemu mam przeczucie ze chlopak:) okaze sie dzisiaj:) tzn moze! wyczytalam na necie o wrozbie z obraczki (ciekawe ile w tym prawdy) zeby zawiesic na nitce nad brzuchem i jesli rusza sie wahadlowo to na dziewczynke a jak zatacza kola to na chlopca....ciekawa sprawa bo kiedys slyszalam ze wlasnie na odwrot. w kazdym razie mnie sie ruszalo wahadlowo :) zobaczymy:)

 
Dziulka czekamy na nowiny czy dzis cos sie okarze ;)
Sylwuska widze ze niezle jestes poinformowana :) Super jak zna sie tyle przepisow bo mozna do przodu choc troche sie na dana plec cieszyc.
 
no wiec po wizycie znowu wyszlam z nosem na kwinte. Malenstwo szaleje w moim brzuchu jak nie wiem co i nie dalo sie zobaczyc, slicznie macha raczkami i nozkami, obraca sie w rozne strony ale to co najbardziej mnie ineresuje to nie chce mi pokazac.... lekarka powiedziala ze 3 czerwca na pewno sie dowiemy bo to bedzie drugie wielkie usg i wtedy dzidzia sie juz nie schowa:)
 
no ja bylam u gin w prawie 15 tyg i nic sie nie dowiedziałam.
My już widzielismy siusiaka w 10 tyg hehe ostatnio tez ale lekarz powiedzial ze jeszcze nic nie moze na 100% powiedzieć bo to moga byc nawet wargi sromowe u dziewczynki, idę teraz dopiero 19 maja w 20 tygodniu już na pewno będzie wiadomo.
Szczerze po cichu marzymy o chłopcu :) ciuszki jak juz jakies ogladam to w ogole nie zwracam uwagi na dziewczęce tylko dla chlopca.....no ale najwazniejsze żeby bylo zdrowe a co będzie to sie okaze :)
 
Witajcie :)) ja sie dowiem co bede miala 7 maja, o ile sie Skarbek dobrze ułoży;) Ja sie nastawiam na córę, narzeczony na synka, lecz co bedzie i tak bedzie wielka radośc ! :D Pozdrowionka dla Was ;)
 
hej :) na początku nie chciałam sprawdzać płci, ale Kot się uparł no i na najbliższym usg sprawdzamy, a to już za kilka dni :) Bardziej jestem nastawiona na chłopca, a M. zaś chce córeczkę, na odwrót niż u Ciebie, monia140190 ;-)
 
To jak sie dowiesz to napisz i zobaczymy kto mial racje u Was :))

34bwskjopxdga9iq.png
 
reklama
Ja na ostatniej wizycie dowiedziałam się, że będzie to prawdopodobnie chłopiec. Doktor powiedział, że to informacja nieoficjalna bo "coś" tam zobaczył ale nie jest pewien. A ja cały czas odkąd tylko dowiedziałam się o ciąży byłam przekonana, że będzie dziewczynka. Nadal mam nadzieję... ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry