reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jak zwykle po Twoim poście się uśmiałam :D A humor wciąż do d**y, więc punkt dla Ciebie.
 
reklama
natolin mi lekarz wczoraj powiedział dokładnie to samo:tak: więc czekamy na kolejne USG, żeby to potwierdził. Mąż podkreślał, że chce Julcię, a widać będzie jednak Dawidek:-)
 
hehe, jak dla kogo:-D Jakbyście wpadły za parę latek do domu wcześniej z pracy, a syn popindala po domu w sukience?:rofl2::-D "bo ty mnie mamo w różowym wózku woziłaś...":elvis:hehe:-D"bo miała być córeczka synku!":-p:wink:

boze dziewczyny nie mozecie takich rzeczy pisac, bo ja was czytam glownie w pracy i wlasnie udaje, ze robie raport a tu tak nagle prychnelam, ze monitor poplulam. oczywiscie zwalilam wszystko na hormony, ale i tak sie wszyscy dziwnie patrza. powinnam sie teraz chyba dla kontrastu rozplakac, zeby uwiarygodnic historie o hormonach!
 
Ja nadal nie wiem kto w brzuszku siedzi:) ale mam USG polowkowe 7 czerwca juz sie nie moge doczekac.

Dzis w pracy kolezanka powiedziala mi jak sprawdzic plec dziecka smialam sie ze to jakies czary mary:)) Kazala mi nawlec igle na nitke i zawiesic ja nad brzuchem. Jak igla zatacza kolka to bedzie diewczynka a jak kiwa sie do przidu i do tylu czyli taka kreska to chlopak. Ona twierdzi ze za kazdym razem sie jej spelnilo ciekawa jestem czy mi rowniez :))))) Jakos wierzyc mi sie nie chce zeby to mogla sie sprawdzic no bo jak , jak to dziala hmmmmmmm
ak czy inaczaj trzeba czekac na USG:)))))))))

hej a ja w necie wyczytalam, ze dokladnie odwrotnie, kolka na chlopca, wahadlo na dziewczynke
Chłopiec czy dziewczynka? Odgadnij płeć dziecka
no i jak teraz, mnie ruszala sie wahadlowo, wiec juz nie wiem co to znaczy?
 
Ja robiłam te czary mary z obrączką... kółka to chyba na chłopaka a kreska na dziewuszkę. Mnie i mężowi wyszło dokładnie tak samo: dziewczynka, chłopak, dziewczynka - trochę dużo tego potomstwa:-) 24.05. zweryfikujemy sprawdzalność wróżby, przynajmniej co do płci pierwszej dzidzi :-)
 
Mi i mężowi ktoś dawno temu też "wróżył" z obrączki. I wyszło nam obojgu że będziemy mieli dwie córki. Pierwsza córka jest, ale drugie lekarz obstawił na syna (w 13tc). Czekamy na usg połówkowe 28.05, nie wierzę w te czary mary ale jakoś mi to siedzi w podświadomości bo oboje chcemy drugą córkę.
 
Mnie jest całkiem obojętne jakiej płci jest dzidziuś, ale byłabym bardzo zaskoczona gdyby była dziewczynka bo ja całe życie jakoś podświadomie czułam, że będę mieć syna. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale nawet moja ukochana lalka w dzieciństwie była Filipkiem :-)
Już nie mogę się doczekać USG!! :-)
 
ja mialam odwrotnie. zawsze bylam pewna, ze bede miec corke. tylko odkad zaszlam w ciaze to mi sie przestawilo i jestem prawie pewna, ze to chlopak. zobaczymy czy ciazowe przeczucie sie sprawdzi.
Juaska - kiedy masz usg?
 
reklama
Mi się marzy chłopak, wiec czekamy na połówkowe.

W 15tyg na USG radiolog stwierdził na zasadzie wykluczenia, że ogonka nie widzi ale, że maluch leżał pupą do góry i plecami do głowicy usg, to może mu się coś schowało miedzy nogami... bo z tego co się orientuje wargi sromowe u dziewczynek powstają w 17 tyg.

Ale i tak najważniejsze, że bryka zdrowo ;-).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry