reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi tak zrobiła koleżanka nitka na obrączce. Wyszło, że chłopak a według lekarza w brzuchu jest dziewczynka :) Także nie wiem czy to nie kolejne czary-mary wymyślone przez zwykłego człowieka :)
 
reklama
:-) Trzeba wypróbować :-)


34bwskjopxdga9iq.png
 
Mi jakiś czas temu mam chciała zrobić tą wróżbę z obrączką, ale się nie dałam :p
 
lekarz mi dzisiaj na usg powiedział, że prawdopodobnie syn, ale nie na 100%, więc żeby się jeszcze nie nastawiać.
 
Witajcie ja juz po powrocie do Polski i powiem ze lakarz powiedział ze bedzie dziewczynka ku niezadowoleniu mojego meza któy strasznie chciał miec syna. Ale teraz powiedział ze córke bedzie jeszcze kochał bardziej
 
A mnie z obrączki wyszło, że będzie córka, co ciekawe, mojemu meżowi też tak wyszło :-)
Zobaczymy czy się sprawdzi ;-p
 
hej, moze moderator w pierwszym poscie watku sporzadzi tabelke z dwoma kolumnami-dziewczynka i chlopak i bedzie mozna sie w nia wpisywac. Zrobi nam sie taki ranking:)
 
Ranking na pewno się zrobi, chociażby przy "Liście październikówek" obok napisać płeć. Ale najpierw niech wszystkie będą po połówkowych, żeby zamieszania nie było :) Chyba, że ktoś po porodzie zamiast chłopca znajdzie dziewczynkę i na odwrót - to byłoby zabawnie :p
 
reklama
hehe, jak dla kogo:-D Jakbyście wpadły za parę latek do domu wcześniej z pracy, a syn popindala po domu w sukience?:rofl2::-D "bo ty mnie mamo w różowym wózku woziłaś...":elvis:hehe:-D"bo miała być córeczka synku!":-p:wink:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry