reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

reklama
:tak::tak::tak::tak:Pati - coraz wiecej mamy wspolnego..męzów adamów, coreczki czerwcóweczki, ten sam wiek, życie na emigracji, itd..pewnie jeszcze wiecej..ale cisza ;-)

ja też teraz na imię dla dziewczynki nie mam pomysłu.....dla chłopców az trzy- Kubuś, Gracjan i Olaf..a dla dziewczynki...hmm moze Patrycja?:-D:-D:-D:-D
 
hej! niedlugo wejde w 4miesiac ciazy, przez ktory przechodze sama ale ciesze sie ze bede miala dziecko! co do moich zachcianek, to tylko pikantne ostre smakolyki chodza mi po glowie na slodkie nie moge patrzec. a jak sie czuje? do wieczora jest ok, a pozniej tragedia nie mam ochoty na nic, tylko wymioty! Spac to mogłabym calymi dniami! a ha dodam ze to moje pierwsze dziecko!:-)
 

Załączniki

  • HPIM0198.jpg
    HPIM0198.jpg
    79,1 KB · Wyświetleń: 150
To nic nie jest powiedziane,wszystko sie zmienia,chociaz sie trafia ze smakolykami na chlopczyka czy dziewczynke...Jestem w 13 tygodniu i 4 dni.Na poczatku ciazy nie mialam ochoty na nic to co zjadlam to wymiotowalam,pozniej mi przeszlo...ochote mam tylko na slone,rzadko co wezme cos slodkiego,jem za to bardzo duzo owocow i sokow,wiec nie ma reguly.Plec bede wiedziala dopiero 6 tego sierpnia wiec trzeba czekac i sie meczyc:)i czekac na szal z ciuszkami:)pozdrawiam przyszle mamy.
 
Cześć dziewczynki :)

Można się przyłączyć? Oczekuję 3 baby,tak nam się jakoś zmajstrowało :sorry2:
Mamy już dwóch syneczków więc teraz pannica by się przydała :tak:
Jesli chodzi o przeczucia to hmmm...sama nie wiem,bardzo chciałabym córeczkę ale boję się nawet pomyśleć że mogłaby być żeby nie zapeszyć,mój małż twierdzi że "robił" córę :rolleyes:
Na wszelki wypadek staram się nie nastawiać.
Na USG poczekam jeszcze sporo bo to dopiero pierwsze tygodnie ciąży,na pewno Wam napiszę jak cokolwiek będę wiedzieć :wink:

Miłego wieczorku :-)
 
reklama
Jagienko witamy. Czy masz dzieciaka z czerwca 2006? Bo my własnie tworzymy taką grupę - mamusiek dzieciaków z tego roku i miesiąca
 
Do góry