reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest, chrzciny, urodziny - formalności, lokale, torty

reklama
Hej. U nas chrzciny Lidki zbiegły się z Wielkanocą. Mieliśmy trochę problemów z lokalem i ostatecznie zrobiliśmy w Restauracji Floriańskiej. Może nie jest tam jakoś bardzo tanio , ale z tego co pamiętam nie zapłaciliśmy jakichś strasznych kokosów. Za to jedzenie - pycha, nie było problemów z przewijaniem , bo nam przygotowali w łazience stoliczek. Generalnie bardzo miło wspominam. Tu jest link
Restauracja Floriaska Krakw - live music Krakow
 
Z tego co wiem o.o Dominikanie prowadzą duszpasterstwo dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych i u nich nie ma problemu. Wiem też, że znajoma rok temu chrzciła synka w kościele N.M.P Matki Kościoła i też nie miała większych problemów. Odkąd zmienił się tam proboszcz - ten kościół nabrał "ludzkiej twarzy", bo wcześniejszy prob. Sroka kategorycznie by nie ochrzcił i jak go znam to by zwyzywał rodziców :?
 
hej super pomysł a nie wiesz co to za firma? ja zamawiałam kiedyś tort u Starowicza na Stradomiu. w smaku obleciał za to wygląd miał fantastyczny - wielki różowy królik. zapłaciliśmy ok 80zł ale był dość ciężki. znajome chwaliły też galerie tortów artystycznych na Bożego Ciała
 
Ostatnia edycja:
Polecam cukiernie na ul. Krakowskiej 5 w Krakowie -Cukiernia pod Arkadami.
Mają smaczne torty i wykonują wszystkie rodzaje postaci z Bajek, oraz fajne torty ze zdjęciem maleństwa. Mają ładne przykłady na stronie cukierni. cukierniapodarkadami.pl
 
Ostatnia edycja:
Oglądnij sobie stronkę cukierniagornisiewicz -zamówiłem ,był lekki smaczny i zabawny i można przynieść swój rysunek
 
reklama
Polecam cukiernie na ul. Krakowskiej 5 w Krakowie -Cukiernia pod Arkadami.
Mają smaczne torty i wykonują wszystkie rodzaje postaci z Bajek, oraz fajne torty ze zdjęciem maleństwa. Mają ładne przykłady na stronie cukierni. cukierniapodarkadami.pl


Jestem oczarowana!!!
Ewa - dzieki za linka! Wszystkie pozostałe linki, które poprzedniczki wrzuciły - znam, bo od kiedy mam dzidzię to już 2 imprezki urodzinowe urządzałam. Niestety tamte torty do mnie nie przemawiają.
Te z Twojego linka - wyglądają bosko! Nie bardzo wiem na który sie zdecydować! Torty dla dzieki - mam chyba 5 typów! A jeszcze w artystycznych jest kilka boskich!!
Chyba tam zamówie, tylko boję się spytać o cenę :szok:
 
Do góry