reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 2tyg.po poronieniu - czy takie same objawy, co w pierwszej?

wierzewmarzenia5

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2021
Postów
454
Czy zdarzyło się którejś z was zajść w ciąże 2tyg.po poronieniu, czy miałyście takie same objawy, jak przy poprzedniej ciąży tej poronionej?
 
reklama
Z reguły ,każda ciaza jest inna , to ze u kogoś tak byl ,nie znaczy że u Ciebie bedzie tak samo ,ja byłam 3 razy w ciazy ,tylko raz rodziłam, i kazda objawiala sie inaczej
 
Ja zaczęłam ronić 28.12.2020, ale największe krwawienie zaczęło się 01.01...
Jeszcze nie dostałam pierwszej miesiączki po poronieniu...
To głupie, ale mam cichą nadzieję, że jej nie dostanę, bo przecież zdarzyły się ciąże od razu po poronieniu, bez pierwszej miesiączki....
Moje wyczekiwanie jest tak wielkie ze względu na 2 poronienia, pod rząd...
pierwsza poronienie 28.10 - wywołane farmakologicznie, diagnoza puste jajo płodowe.
A druga ciąża stracona samoistnie :((((
 
Ja zaczęłam ronić 28.12.2020, ale największe krwawienie zaczęło się 01.01...
Jeszcze nie dostałam pierwszej miesiączki po poronieniu...
To głupie, ale mam cichą nadzieję, że jej nie dostanę, bo przecież zdarzyły się ciąże od razu po poronieniu, bez pierwszej miesiączki....
Moje wyczekiwanie jest tak wielkie ze względu na 2 poronienia, pod rząd...
pierwsza poronienie 28.10 - wywołane farmakologicznie, diagnoza puste jajo płodowe.
A druga ciąża stracona samoistnie :((((
To może warto się przebadać, a nie po raz kolejny zachodzić w ciążę bez konkretnej diagnostyki, tym bardziej, że w ciągu 3 miesięcy byłaś już dwa razy w ciąży, to nie jest bezpieczne dla ciebie, a rozchwiane hormony mogą nie pomagać w donoszeniu ciąży.
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi jak długo może trwać krwawienie po poronieniu bo trochę się już martwię... Nie są to wielkie ilości ale trwa już ponad 3 tygodnie... Czy to normalne?
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi jak długo może trwać krwawienie po poronieniu bo trochę się już martwię... Nie są to wielkie ilości ale trwa już ponad 3 tygodnie... Czy to normalne?
U mnie trwało to Ok 10 dni ale byłam po zabiegu. A ty miałaś zabieg ?
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi jak długo może trwać krwawienie po poronieniu bo trochę się już martwię... Nie są to wielkie ilości ale trwa już ponad 3 tygodnie... Czy to normalne?
Do 6 tygodniu można krwawić, nawet z kilkudniowymi przerwami. Lekarz mówił że okres po poronieniu jest jak połóg.
 
Poronienie samoistne, są to raz mniejsze raz większe ilości, ale już 4 tydzień... Wczoraj już myślałam że to koniec a wieczorem znowu się zaczęło... I się zastanawiam czy to normalne :(
 
reklama
Do góry