reklama

Ciąża bliźniacza

Nietupska - nospe wzięłam po 13 i drugiej już nie wezmę bo dawka jest 1xna dobę. A co do obserwacji - to trochę za wcześnie jeszcze na poród wiec wole hamować póki co
 
reklama
Już juz, z tymi tygodniami to różnie mi lekarze liczyli inaczej z usg inaczej z okresu, ostatecznie ustalono ze w momencie cc będzie 37 tydz, dzieci są spore i moja lekarz ustaliła, na szczęście dla mnie [emoji4], że właśnie za tydz zrobimy cc bo później to jest większe ryzyko dla dzieci jakiś powikłań.trzymajcie kciuki!

Napisane na SM-T230 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to Gosiu masz tydzień na uszykowanie wszystkiego ;)


ciekawe jak to będzie ze mną. W czwartek kolejne usg -moze się młoda obróciła to będziemy szykować się na SN a jeżeli nadal jest posladkowo to pewnie tez będziemy umawiać się na CC
 
Ewa, dobrze, że sytuacja się trochę unormowała i że już masz męża obok, leż spokojnie a maluchy niech jeszcze siedzą grzecznie w środku i nie rozrabiają za bardzo.
Gosia, powodzenia dla Ciebie na ostatniej prostej! U Ciebie są jedno- czy dwukosmówkowe?
Z tego co pamiętam to jeszcze Koki ma jutro cc? Kciuki zaciśnięte, mam nadzieję, że wszystko pójdzie spokojnie i bez stresu na tyle, na ile to możliwe ;)
 
Ja mam jutro wizytę i usg, też się nie mogę już doczekać. Ciekawe co mi powie, bo ostatnio przy aplikacji luteiny zauważyłam że szyjka jest jakaś dziwna.
 
Ja jutro mam wizytę u swojego lekarza. Zobaczymy co powie na wyniki z testów pappa bo wyszły słabo tzn. krew bo usg ok ale nie zdecydowaliśmy się na amiopunkcje. Zobaczymy co on powie. Szkoda ze nie mogę ich podejrzeć. Usg dopiero za miesiąc a ruchów ciągle brak.... Ehh

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamila a który tydzień ci leci?

eiktkw7i1lgslap3.png
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry