reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Bulkasia to trzymam kciuki:p ja właśnie wypiłam... w smaku nie jest aż takie złe.. gorsze uczucie po.. oby teraz nie zwymiotowac i czekać 2 godziny.. noi ony cukrzycy nie było.. bo ja słodkie kooooocham [emoji14]
 
reklama
Malinowa spokojnie ja też jem bardzo dużo słodkiego a mi nie wyszla cukrzyca,także spokojnie,może nie będzie tak źle,mi po tej glukozie bylo słabo,także dobrze,ze mąż byl ze mną, a ja mam pytanie dziewczyny ile wam już przybyło kg?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malinowa spokojnie ja też jem bardzo dużo słodkiego a mi nie wyszla cukrzyca,także spokojnie,może nie będzie tak źle,mi po tej glukozie bylo słabo,także dobrze,ze mąż byl ze mną, a ja mam pytanie dziewczyny ile wam już przybyło kg?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja męża nie mam :(( ja zamierzam wybyc na miasto [emoji14] zresztą zobaczymy jak się będę czuła dopiero 40 min po..
Ja zaczynając z wagi z początku ciąży przytyłam 3 kg ale po drodze schudłam 2 .. jest to mój 24t1d
 
Malinowa jak wyjdziesz to idź coś zjedz(najbliższy sklepik) nawet zwykła bułkę-żebys gdzieś nie zaslabla. Trzymam kciuki za pozytywne wyniki.
Do tej pory przytyłam 5.5 kg ale to było 10.03 (20tydz+2) teraz w piątek wizytuje to się dowiem ile mi przybylo.
Miłego słonecznego dnia;)

Edt. Sikorkaaa nie przejmuj się waga-przy porodzie zejdzie polowa a potem dzieci z Ciebie wyciągna-jak nie przy karmieniu to normalnie latające od jednego brzdąca do drugiego ;)
 
Malinowa jak wyjdziesz to idź coś zjedz(najbliższy sklepik) nawet zwykła bułkę-żebys gdzieś nie zaslabla. Trzymam kciuki za pozytywne wyniki.
Do tej pory przytyłam 5.5 kg ale to było 10.03 (20tydz+2) teraz w piątek wizytuje to się dowiem ile mi przybylo.
Miłego słonecznego dnia;)
Mam kochana pyszna buleczke w torebce pięknie pachnie:p a tu jeszcze godzina :D no obym nie zaslabla :) Powiem Ci ze musza być dobre wyniki bo co ja zrobię z tymi pysznymi słodyczami w szafie co mam ? :(( ehh no nic dam radę:) ja wizyte mam w środę to się dowiem co i jak :)
 
reklama
Oj tak. I dużo też można się dowiedzieć(o czym lekarz nie powie bo powinnyśmy wiedziec).

Robię wiosenne porządki ale teraz chwila przerwy bo cos mnie brzuch boli-napina się.
Zaraz idę kończyc obiad i dalej do roboty;)
Jest tak piękna wiosenna pogoda że pół chaty bym wysprzatala ale za szybko się mecze i brzuszek daje co chwile znać o sobie.
A co do słodyczy to jeśli mi wyjdzie (oby nie) to mam dwóch amatorów w domu to się nie zmarnuja-jeszcze święta idą to coś dzieciakom się da i kłopot z glowy;)
 
Do góry