reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej. Właśnie wracam z IP. Wszystko w porządku z maluchami - tylko zastanawia mnie czy różnica w gramaturze jest ok. synek wazy 436 g a córcia 367 g ;) - 21+2 tc

A co do wózka zamówiłam o taki
1498903879-aaaaaa.png


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam taki i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

 
reklama
Dziewczyny wytlumaczy mi ktos na chlopski rozum jaka to jest ciaza jednokosmowkowa dwuowodniowa?, teraz wyczytalam na wyniku z usg prenatalnego lekarz mi tego nie tlumaczyl bo w sumie nie myslalam o to pytac a do mojego gina mam za tydzien dopiero. Czytam i czytam ale mam juz metlik od tego jakie to niesie zagrozenia?

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ja jestem w takiej ciąży. Jednokosmówkowa to jest że twoja dwójka dzieci ma jedno wspólne łożysko ryzyko to to że mogą podkradać pożywienie sobie nawzajem trzeba kontrolować wagę , muszą być wagowo równe różnica może być minimalna.Dwuowodniowe to znaczy że są w dwuch osobnych workach lepiej 2o niż jednoowodniowe masz pewność że przy 2owodniach nie splatają się pępowinami.Ja jestem w 29t+5d za tydzień idziemy do szpitala na sterydy.Życzymy powodzenia;)
 
Dziewczyny wytlumaczy mi ktos na chlopski rozum jaka to jest ciaza jednokosmowkowa dwuowodniowa?, teraz wyczytalam na wyniku z usg prenatalnego lekarz mi tego nie tlumaczyl bo w sumie nie myslalam o to pytac a do mojego gina mam za tydzien dopiero. Czytam i czytam ale mam juz metlik od tego jakie to niesie zagrozenia?

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez byłam w takiej ciąży,teraz mam,2 zdrowe córcie,czekaja Cię częstsze wizyty,koleżanka wyżej wszystko super wytłumaczyla,jednoowodniowa niesie bardzo duże ryzyko,od 26tygodnia chyba wymaga leżenia w szpitalu,także 2owodniowa jest bezpieczniejsza dla dzieci,moje po urodzeniu różniły sie tylko 10g,powodzenia dziewczyny,3mam za was kciuki :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja jestem w takiej ciąży. Jednokosmówkowa to jest że twoja dwójka dzieci ma jedno wspólne łożysko ryzyko to to że mogą podkradać pożywienie sobie nawzajem trzeba kontrolować wagę , muszą być wagowo równe różnica może być minimalna.Dwuowodniowe to znaczy że są w dwuch osobnych workach lepiej 2o niż jednoowodniowe masz pewność że przy 2owodniach nie splatają się pępowinami.Ja jestem w 29t+5d za tydzień idziemy do szpitala na sterydy.Życzymy powodzenia;)
A te sterydy to kazdy tak ma czy jak jest widmo przedwczesnego?? Bedziesz juz do konca lezec czy nie?

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój gin powiedział że takie ciążę rozwiązuje się cc do 36t i dlatego lepiej podać sterydy na rozwinięcie płucek .Ja czuję się dobrze, ale wolę nieryzykować niby bliźniaki dojrzewają wcześniej niż w pojedynkę. Lekarz powiedział że będę miała 4 zastrzyki domięśniowo 2 ,3 dni i do domu mnie wypiszę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
A te sterydy to kazdy tak ma czy jak jest widmo przedwczesnego?? Bedziesz juz do konca lezec czy nie?

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja jestem w takiej ciąży. Jednokosmówkowa to jest że twoja dwójka dzieci ma jedno wspólne łożysko ryzyko to to że mogą podkradać pożywienie sobie nawzajem trzeba kontrolować wagę , muszą być wagowo równe różnica może być minimalna.Dwuowodniowe to znaczy że są w dwuch osobnych workach lepiej 2o niż jednoowodniowe masz pewność że przy 2owodniach nie splatają się pępowinami.Ja jestem w 29t+5d za tydzień idziemy do szpitala na sterydy.Życzymy powodzenia;)
Hej dziewczyny, dziś byłam na Karowej jednak jedno z dzieci nadal nie chce pokazać czy ma kość Nosowska, jutro mam się pokazać ponownie. Liczę że wszystko będzie dobrze i okaże się zdrowe.
Wytłumaczenie mi o co chodzi z tymi sterydami???
 
Hejo.
Moje wyniki chyba beda dobre :) Tz na moje oko są. Zobaczymy jutro co powie doktor.

Nadia tylko pozazdrościć dobrego samopoczucia :) u mnie nie jest tak fajnie.
Dam znać jutto ile moje panie ważą :)

Ilena to podobie jak ja z tymi sterydami. Ale szczegóły dowiem się jutro bo planowo mam na 32 tydzień. Mój lekarz mówił ze juz mnie nie wypuszcza po nich do domu... ale mam nadzieję :)

Kaśka fajna waga maluchów! Cudne zdjęcia :)

Mwanna u mnie to juz nie nadwaga a otylosc :( w 27 tyg miałam 11 kg na plus. Jutro będę u lekarza to będzie ważył :( zobaczymy
 
reklama
Do góry