reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@kamilla to powiedz mężowi ze jak teraz Ty tego nie kupisz to po porodzie będzie on musiał...moze to go przekona, ze Ty po porodzie nie bedziesz w stanie palcem kiwnąć a co dopiero zajmowac sie wyprawka
 
reklama
Za trzy tygodnie lecimy do Polski i na pewno kupię rożki bo w Irlandii nie ma, a co do reszty to jakoś go przekonam że trzeba kupić i już :)
 
@Kamilllla u nas było odwrotnie, to ja nie chciałam nic wcześniej kupować. Ale później pomyślałam że po prostu pod koniec ciąży nie będę miała na to siły i trzeba będzie się oszczędzać. A po porodzie nie będzie na to czasu w ogóle i tylko dodatkowy stres dojdzie- raz sam fakt że pojawiają się 2 maluszki, a dwa że nic dla nich nie masz. U Was sytuacja jeszcze bardziej sprawia,że mąż musi się przekonać- macie już 2 córeczki więc jak będzie u Was 4 dzieci to tym bardziej nie będzie kiedy wyprawki kompletowac. Może to go przekona..

Dokładnie Kamillla święte słowa :) Ja sama też mam już 2 i nic mi po nich nie zostało a nawet jeśli chodzi o ciuszki to zaopatruje się od 50 do 62, bo raz że zima bedzie a dwa że wątpię żebym z czwórka dzieci prędko wybrała się na zakupy czy miała czas szukać i kupować nawet przez net.
 
Za trzy tygodnie lecimy do Polski i na pewno kupię rożki bo w Irlandii nie ma, a co do reszty to jakoś go przekonam że trzeba kupić i już :)
Ja zamawiam z Polski i mi mama wysle rozki,bo tu tez nie ma:)ja niestety nie polecę już do Polski,a bardzo bym chciała,dopiero pewnie się wybierzemy jak maluchy podrosną i wtedy autem na prom. A nie martw się wyprawka spokojnie kupisz,ja 28 tydz a dopiero zaczynam na poważnie i mąż tez mówi na spokojnie :)
 
A dziewczyny jakie macie lub planujecie kupić materace do łóżeczek,ma któraś z Was z ikei ?
Ja kupię piankowy w komplecie z łóżeczkami na Allegro. Jeśli się okaże, że będą złe, wtedy będziemy szukać na miejscu,np właśnie w Ikei. Początkowo chciałam z kokosem albo gryka, ale naczytałam się o robakach i już ich nie chcę, termopianka dla niemowląt też odpada, a lateksowe drogie :/
 
reklama
Do góry