reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczyny, ja mam ostatnio jakiegoś doła psychicznego, stresuję się nie wiadomo czym, bo przecież ciąża przebiega prawidlowo, dzieciaki rosną a ja się zadręczam.. dzisiaj przyszły mi ciuszki dla Młodego- bluza i ogrodniczki, zamawiałam używane na Olx, są takie malutkie i słodkie a ja nawet nie potrafie się nimi cieszyć.
A kąpać będziemy na stole w salonie, łazienkę mam malutka więc odpada. Łóżeczko chyba jedno damy do sypialni na razie(dwa nam się nie zmieszczą) a drugie będzie w pokoju dzieciakow.
 
dzieki dziewczyny za informacje, ja jestem na etapie robienia listy ile i czego :) mam sporo ubranek po starszej córce wiec licze, ze nie wiele bede musiała dokupić :)

macie takie czasem dziwne uczucie w dole brzucha, taki troche ból w pobdrzuszu, jakby strasznie napierały na dół brzucha? od wczoraj tak mam jak tylko coś porobie w domu....dziwnie
Tak,często tak miałam,to normalne:) a co do zachcianek to ja mam ciagle coś,ale nie tak cały czas tylko mnie tak najdzie i muszę to zjeść:D najpierw na nutelle potem manna z malinami czasem na rybę po grecku i robiłam wtedy :p a ostatnio w nocy tak mi się chciało poprostu kanapki z serem żółtym a nie miałam się rozpłakałam Haha mąż mi zrobił z ogórkiem i jakoś wytrzymalam do rana ;)
 
Hej dziewczyny, ja mam ostatnio jakiegoś doła psychicznego, stresuję się nie wiadomo czym, bo przecież ciąża przebiega prawidlowo, dzieciaki rosną a ja się zadręczam.. dzisiaj przyszły mi ciuszki dla Młodego- bluza i ogrodniczki, zamawiałam używane na Olx, są takie malutkie i słodkie a ja nawet nie potrafie się nimi cieszyć.
A kąpać będziemy na stole w salonie, łazienkę mam malutka więc odpada. Łóżeczko chyba jedno damy do sypialni na razie(dwa nam się nie zmieszczą) a drugie będzie w pokoju dzieciakow.
Nie stresuj się,ja tak miałam,ze a nic nie mam kupione prawie a może wcześniej urodzę i nie zdążę z wszystkim , bo ta choroba zmęczona:/ ale nie ma co się stresować. A u mnie dokładnie jak u cb będziemy w salonie na stole ,jedno łóżeczko w sypialni,mu mamy małe mieszkanie i miejsca mało ogólnie.
 
Cześć dziewczyny, ja też na razie spróbuje z jednym łóżeczkiem mam nadzieję że się uda. A w styczniu najprawdopodobniej przeprowadzamy się do segmentu więc będzie trochę więcej miejsca ;)
 
dzieki dziewczyny za informacje, ja jestem na etapie robienia listy ile i czego :) mam sporo ubranek po starszej córce wiec licze, ze nie wiele bede musiała dokupić :)

macie takie czasem dziwne uczucie w dole brzucha, taki troche ból w pobdrzuszu, jakby strasznie napierały na dół brzucha? od wczoraj tak mam jak tylko coś porobie w domu....dziwnie

Miałam tak samo, zresztą nadal mam jak trochę się przeforsuje. Myślę że to kwestia samej ciąży, która jednak jest dość dużym obciążeniem w porównaniu do pojedynczej. Wystarczy że wykonujemy normalne czynności dnia codziennego :/

A zachcianek jako takich nie Mam :) oczywiscie zdarza mi się że coś tam bym zjadła ale bez parcia. I bez ciąży tak miałam że lubiłam słodkie słony zajadać ;) Raczej częściej zdarza mi się że nie mam apetytu lub po zjedzeniu porcji takiej jak moje dziecko czuje się przejedzona.
 
Dziewczyny nie wiem jak mam przekonać męża żeby wcześniej zacząć kupować różne rzeczy dla malenstw, chciałbym zacząć kupować tak po 20 tygodniu a on twierdzi że jeszcze jest czas i można śmiało kupować jak się dzieci urodzą. W domu mam jak narazie komplet butelek 2 małe i dwie większe i tyle. Po corkach wszystkie ciuszki sprzedałam i nic nie mam heh
 
Dziewczyny nie wiem jak mam przekonać męża żeby wcześniej zacząć kupować różne rzeczy dla malenstw, chciałbym zacząć kupować tak po 20 tygodniu a on twierdzi że jeszcze jest czas i można śmiało kupować jak się dzieci urodzą. W domu mam jak narazie komplet butelek 2 małe i dwie większe i tyle. Po corkach wszystkie ciuszki sprzedałam i nic nie mam heh
@Kamilllla u nas było odwrotnie, to ja nie chciałam nic wcześniej kupować. Ale później pomyślałam, że po prostu pod koniec ciąży nie będę miała na to siły i trzeba będzie się oszczędzać. A po porodzie nie będzie na to czasu w ogóle i tylko dodatkowy stres dojdzie- raz sam fakt, że pojawiają się 2 maluszki, a dwa że nic dla nich nie masz. U Was sytuacja jeszcze bardziej sprawia,że mąż musi się przekonać- macie już 2 córeczki, więc jak będzie u Was 4 dzieci to tym bardziej nie będzie kiedy wyprawki kompletowac. Może to go przekona..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry