reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Co do ubranek to kupiłam bodziaki w lidlu zapinane na kopertę rozm. 50/56. Jeszcze jakaś babka mi mówiła, żebym takich małych nie kupowała, bo mi się nie przydadzą, a one są takie wielkie, że muszę je z rozmiarem 62 trzymać. Dzisiaj większość rzeczy poprasowałam i myślałam, że szlag mnie trafi jak każdą rzecz trzeba do siebie przykładać i mierzyć, bo rozmiar rozmiarowi nie równy. A jeszcze jak mam część polskich ciuchów, część z Anglii 0-3 mc, albo np. 4,5 kg i weź się połap co do czego i jeszcze co dla dziewczynki, a co dla chłopca. Segregacja ostra.
 
Ogolnie czuje sie tragicznie. Nogi mi popuchly mam jak dwa klocki i lewa dwa razy taka jak prawa bo corka uciska bardzo jakas zyle czy tetnice. Do tego zaczynaja mk dretwiec rece. Mam buty od mamy bo bym w to zimno w balerinach musiala chodzic bo nic innego nie zaloze. Byle do 28 zobaczymy co zdecyduja i na kiedy ciecie

Mam troche ciuszkow na 50cm ale tak doslownie kilka i niektore nawet ciut mniejsze takie jak z lumpa wynalazlam

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
I
 
Hej dziewczynki,moje małe dziewczynki pochłaniają cały czas wiec nie odzywam się,wszystko u nas dobrze. Jesteśmy w szpitalu mąż ze mną i jeszcze może ze dwa dni i wyjdziemy,tak po prostu z racji ze bliźniaki i pierwsze dzieci i sn to jesteśmy na obserwacji i się nie spieszymy nigdzie,mamy tu jak w domku :)
@jadorek tak ze mną są od początku wszystko jest w porządku z nimi wiec nie ma problemu :)
Ja tylko jeszcze dochodzę do siebie, ale głównie to ciężko mi siedzieć,bo mam szwy,ale jest i tak już coraz lepiej.
Dzięki dziewczyny. Pozdrawiam i życze wam szczęśliwych rozwiązań.
 
Ogolnie czuje sie tragicznie. Nogi mi popuchly mam jak dwa klocki i lewa dwa razy taka jak prawa bo corka uciska bardzo jakas zyle czy tetnice. Do tego zaczynaja mk dretwiec rece. Mam buty od mamy bo bym w to zimno w balerinach musiala chodzic bo nic innego nie zaloze. Byle do 28 zobaczymy co zdecyduja i na kiedy ciecie

Mam troche ciuszkow na 50cm ale tak doslownie kilka i niektore nawet ciut mniejsze takie jak z lumpa wynalazlam

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
I
Hej,powiem ci ze ja urodziłam we czwartek a stopy dalej mam jak baloniki spuchnięte :p my myśleliśmy ze ciuszki 50 będą Ok i dużo na 56 a tu dziewczynki malutkie bo 47 i 44 cm wiec mąż jechał kupić na 50 cm ciuszki a i tak są duże,ale dzieci szybko rosną :) a który masz tydzień ?
Życze powodzenia,trzymaj się.
 
O kurczę, to chyba dokupię jeszcze ubranka w rozmiarze 50 bo mam malutko. Też słyszałam, że na początku bliźniaki są bardzo spokojne i dopiero po 2-3 miesiącach dają popalić.
Możesz dokupić,przydadzą się,nasze są małe okruszki i 50 cm ubranka są duże na nie,ale silne dziewczynki. A fakt spokojne są i ciężko dobudzić na karmienie nawet ;)
 
Hej :) Tak coś czułam, że rodzisz, bo nic się nie odzywałaś :D Serdeczne gratulacje. Jesteś bardzo dzielna, że urodziłaś siłami natury. A dziewczyny mają piękne imiona :)
Jeszcze raz gratuluję i życzę dużo zdrowia :*
Nie odzywałam się bo rodziłam a do męża ze jeszcze czas i budyń mi gotowal i suszył włosy jeszcze,skurcze miałam od rana na zakupach tak mnie kłuło jak na okres mówię Ok,potem znów potem przeszło i o 22 wtedy już mocniej ale do wytrzymania a zanim się zebraliśmy i w ogóle bo jeszcze chciałam się zdrzemnąć :p to o 5 byliśmy w szpitalu a tu o już było 6 cm rozwarcia potem do 10 doszło i było późno na znieczulenie te w plecy tj epidural wiec miałam gaz sobie wdychałam I dostałam jakiś zastrzyk do pochwowy,było ciężko ale już po 11 była pierwsza niunia i po 12 druga. To w sumie od przyjazdu do szpitala,nie od pierwszych skurczy, to tak 7 godzin porod. Ale fakt zapomina się ten bol( a było hardcrowo) teraz tylko dojścia do siebie i już. Dzięki i pozdrawiam cie:)
 
reklama
Hej,powiem ci ze ja urodziłam we czwartek a stopy dalej mam jak baloniki spuchnięte [emoji14] my myśleliśmy ze ciuszki 50 będą Ok i dużo na 56 a tu dziewczynki malutkie bo 47 i 44 cm wiec mąż jechał kupić na 50 cm ciuszki a i tak są duże,ale dzieci szybko rosną :) a który masz tydzień ?
Życze powodzenia,trzymaj się.
36 i 2dni jakos tak :) no wlasnie jak bedzie malo tych ciuszkow to cos tam dokupi bo pare body pajacow i spodenek mam. Fajnie ze maz moze byc z toba caly czas u nas odwiedziny na korytarzu i radz sobie sama

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry