reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
25.09.2018
Godz 10.15 córeczka 1950g
Godz.10.16 synek 2400g.
Po 3 dniach bólu krzyzowego, rano rozwarcie i krwawienie i decyzja o natychmiastowej cesarce.
Dostały po 10pkt. Teraz dogrzewaja się i nabierają cialka :)
GRATULACJE ładna waga maluszków, który to tc u Ciebie był.
Zdrówka dla maluszków i siły dla mamy.
 
25.09.2018
Godz 10.15 córeczka 1950g
Godz.10.16 synek 2400g.
Po 3 dniach bólu krzyzowego, rano rozwarcie i krwawienie i decyzja o natychmiastowej cesarce.
Dostały po 10pkt. Teraz dogrzewaja się i nabierają cialka :)
Super!! Gratulacje! [emoji7][emoji7]

Niezła waga! Ja mam dziś 36+5. Od tygodnia jestem w szpitalu. Niby nic się nie działo, ale gin chciał się upewnić, że łożysko jednego dzidziola ma przepływy ok. W szpitalu było dobrze. Codziennie mam 3x KTG, profilaktycznie. Wychodzi wzorowo :)
Miałam iść do domu we wtorek, ale stwierdzili, że płytki mam trochę niskie (80-110 tys.) i wolą mnie mieć na miejscu. Tym bardziej, że za 4-5 dni wracalabym do szpitala na cc.

Dzisiaj podali sterydy na płuca dzieci. Twierdzą, że oni są mali, wyciągani będą w 37 tc i na wszelki wypadek chcą wzmocnić plucka. Podobno nie zaszkodzi, a może pomóc. Czy komuś z Was też podawali na tak zaawansowanym etapie ciąży?

Dzieciaki tydzień temu miały 2300 g.
 
reklama
Aha ;-) ja byłam dziś u swojego potwierdził parkę. Rosną dobrze i dość podobnie. A tak powiedział, że jest w porządku. Ale dokładniej zobaczę na prenatalnych.
No ja jestem po wizycie. Dzieciaki nie dali się zmierzyć. Tylko główki bylo widać, no i dalej nie wiem do końca kto będzie. Ale dostalam piękny filmik, jak oni do siebie rączki ciągną. To jest niesamowite. .
Echo będę miała aż w 30 tyg. Więc jeszcze trochę czasu minie.
 
Do góry