reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Ciąża bliźniacza

Temat na forum 'Mamusie bliźniat, trojaczków i...' rozpoczęty przez niczka, 17 Wrzesień 2008.

1. Heda

Heda Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje były NN do końca ciąży. 2 dni po porodzie wybraliśmy. Śmieje się że czekaliśmy aż się panny przedstawią.

2. emilea

emilea Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My tez jeszcze nie mamy imion :-D a juz 35 tc :-D:-D:-D

3. reklama
  4. mama płci męskiej

mama płci męskiej Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A u was to już na dniach:) musicie chociaż zacząć myśleć o nich:laugh2:
    To nie jestem sama;)

5. aniaplus

aniaplus Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    My tez w dniu cc zdecydowalismy, ale dopiero po 2 dniach zaczelismy ludziom mowic, wczesniej sami chcieliśmy sprawdzić czy zdania nie zmienimy i czy do nich pasuja te imiona.

6. lolak

lolak Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no widzisz my jeszcze mamy sporo casu. Ale ciężko zdecydować się

7. apostrofa

apostrofa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja trochę napędzam laktację laktatorem i synowi muszę odciągać bo ssąc nie przybiera na wadze, tylko spada więc po karmieniu mu ściągam ze 30 ml i daję z butelki.

Moja córka miała 51 cm, syn 57 cm. I oboje wchodzą w 50. Córka pływa w 56, syn lepiej, ale też 50 najlepiej leżą.
    Ja kupiłam 4 małe butelki i przy kp i tylko dokarmianiu odciągniętym mlekiem ze 3 dziennie są do mycia na wieczór.

8. ania_ka87

ania_ka87 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja wiekszosc rzeczy tj. Ciuchow kupowalam w okresie letnich wyprzedazy w smyku i 5.10.15, czasem hm. A butelki,smoczki itp. tez w smyku, posciele, kocyki i reczniki zamawialam ze strony,lezaczki z jakiegos sklepu internetowego.
    Moje urodzily sie 50 i 51 cm i 2570g i 2610g maja 1,5 m-ca i jeszcze jedna chodzi w 50 a w szpitalu tonely obie w 50 takze radze kupic...
    Laktatora nie uzywalam nigdy, ale moje na butelce.

9. aniaplus

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Kurde, zaraz usne, a jak nie to mi kregoslup strzeli. Od 19:30 KARMIEEEE, z przerwami na odbijanie i przwijanie :eek: Najpierw obu, pozniej jeden, pozniej drugi, w koncu butla. Juz mieli spac, czkawka, kupa, cyc... Drugi czkawke, cyc, kupa, czkawka, cyc... Poszlam siku, wracam, placz, kupa, eh... mam nadzieje ze po takim maratonie chociaz w nocy spac beda :eek:

10. reklama
  11. mama płci męskiej

mama płci męskiej Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale dają Ci w kość te maluchy... Mam nadzieję, że chociaż w nocy Ci to wynagrodzili. :confused:
    Ciekawe co później u nas będzie, aż się boję:baffled: ale wiem, że dam radę:laugh2: przecież innej opcji nie ma. A wy kobitki już będziecie tylko wspominały jakie to te Wasze pociechy były malutkie i co wyrabiały:tak:

12. aniaplus

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Powiem szczerze ze to byla najgorsza noc od kiedy wrocilismy do domu. Spalam od 23 do 1 a pozniej juz wcale:eek: licze na jakas drzemke w ciagu dnia, chociaz przy starszaku jest o to ciezko.

Poleć forum