reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jak sie czujesz?
Fizycznie czuję się ok. Chłopcy rosną jeden waży ok 2 kg a drugi 1600 aczkolwiek psychika troche mi tu kuleje . Niby chodzę już do toalety (podpisałam zgodę że decyduję się na to sama)i to dało mi trochę takiej wolności ale nie na długo czuję taką bezsilność że muszę tu być kiedy na zewnątrz piękna pogoda , ludzie spacerują ..
 
reklama
Momof pamiętaj ze robisz to dla dzieciaczków! Dzięki tobie one maja większe szanse na zdrowe życie. Mogę się tylko domyślać jak ci tam ciężko ale dasz radę !
 
Fizycznie czuję się ok. Chłopcy rosną jeden waży ok 2 kg a drugi 1600 aczkolwiek psychika troche mi tu kuleje . Niby chodzę już do toalety (podpisałam zgodę że decyduję się na to sama)i to dało mi trochę takiej wolności ale nie na długo czuję taką bezsilność że muszę tu być kiedy na zewnątrz piękna pogoda , ludzie spacerują ..
To juz duzi. Rozumiem jak sie czujesz. Niecaly rok temu bylam w podobnej sytuacji. Wiem ze Ci ciezko, ale za jakis czas pomyslisz sobie "warto było". Sciskam!
 
Moje są narazie malutkie bo to 9 tc jeden 2.16 drugi 2.12 tyle ze są jednokosmowkowe wiec jestem wyczulona
 
Moje są narazie malutkie bo to 9 tc jeden 2.16 drugi 2.12 tyle ze są jednokosmowkowe wiec jestem wyczulona
No tak Wtedy zwraca się szczególną uwagę na różnice. U mnie nie ma możliwości Podkradania , ale jeśli będą nie równo rosnąć bardzo to trzeba zrobić CC bo najwidoczniej coś przeszkadza.
Ciążę jednokosmowkowa chyba z reguły rozwiązuje się wcześniej?
 
Tak, czytałam ze max 35 tydzień i dzieci z waga ok 2.1. Moj synek urodził się w 40 tc i ważył 2.7 wiec ja teraz na maleństwa jestem nastawiona
 
Tak, czytałam ze max 35 tydzień i dzieci z waga ok 2.1. Moj synek urodził się w 40 tc i ważył 2.7 wiec ja teraz na maleństwa jestem nastawiona
Ja też urodziłam pierwszego syna w 39t3d i miał 2720g więc bałam się, że bliźniaki będą miały niską wagę, ale urodziły się po 2660g i 2640g więc nie ma się co martwić ;)
 
reklama
Do góry