reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Trójpaczku śliczna dziewczynka ☺. Teraz tylko żeby Hania jak najszybciej nabierała sił i już można do domu ☺
 
reklama
Trójpaczek super, że Helena już sama oddycha!!! zaraz w jej ślady pójdzie siostra :)

Malinowa kciuki i modlitwa bardzo wskazane dla moich dziewczyn :tak:

Suelen może masz jakiś ucisk? Magnez na skurcze.
 
Hania dzisiaj na próbę też odłączona! :-)
1488843766-aaaaaa.jpeg

Ciąża dwujajowa :-) Helenka jest taka jasna a Hania ma czarne włoski :-)
 
Hej[emoji4] dawno nic nie pisałam ale czytam na bieżąco. Gratulacje dla wszytskich już mam i zdrówka dla dzieciaczków [emoji173] a reszta dziewczyn niech leży a maluszki niech jeszcze siedzą w brzuszku [emoji7] ja też od wczoraj w szpitalu u nasz 31t5d mam skurcze macicy już od 5 tyg albo wiecej od kilku tygodni mniej więcej co 10min tak jeszcze było do czwartku a wczoraj ujawnił sie jakis drugi którego zbytnio nie czuje choc zgłosiłam sie bo czaczynalam odczuwać lekkie bóle w plecach i klucia w szyjce macicy ale u chlopakow wszystko super a szyjka nadal okolo 3cm ale na wszelki wypadek dostalismy juz sterydy i jak skurcze beda nadal dawac sie we znaki a szyjka zareagowala jakos to dostaniemy cos na zastrzymanie skurczy [emoji4] mamy cicha nadzieje dotrwac do 21.03(ur. Tesciowej [emoji6]) zeby byly 4 baranki w domu albo do 27.03 dnia naszych urodzin i wtedy cała 4 bedzie swietowac jednego dnia to byłby najwspanialszy prezent dla Nas [emoji170][emoji64][emoji64][emoji170] troszke zaczyna mnie stresowac ta końcówka czy aby czegoś nie przegapie ale to chyba każda tak ma [emoji28] jeszcze raz buziaki dla wszystkich i powodzenia [emoji175][emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trojpaczku najważniejsze że same juz oddychają. Duże silne i śliczne dziewczyny. Nawet jeżeli jeszcze chwilkę pobędą w szpitalu to możesz je już przytulic. Może jeszcze nie na ręce bo jest jeszcze trochę aparatury, ale już nie w inkubatorach. A różne od siebie że nie wyglądają jak siostry :).
Ale moje panny tak samo różnią się między sobą bardzo.
 
Trójpaczku wszystko będzie dobrze, widocznie Hania potrzebuje jeszcze chwile najważniejsze to myśleć pozytywnie. Ja przez cały czas mocno trzymam kciuki :)
Mam jeszcze takie pytanie ile mniej więcej przytyłyście w ciąży bliźniaczej ?? Bo ja na razie jestem cały czas jestem na minusie w stosunku do wagi początkowej i powoli zaczynam się martwić.
 
reklama
Trojpaczku wszystko będzie dobrze ! :) Nadia a w którym tygodniu jesteś?? Ja na początku też schudłam ale tylko 2 kg a dopiero w 17 tc nadgonilam wagę początkowa a teraz 2 kg na plusie obecnie 20t2d
 
Do góry