reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Blanka8 Dobrze, że szybko zareagowali, na pewno z dziećmi będzie wszystko ok. Jesteście pod opieką i kontrolą.
@Necia0 Nie załamuj się, jeszcze trochę i będziesz z dziećmi. Wytrzymasz.
 
reklama
@Shamel u mnie ostatni dzień 34 tygodnia. Drugie ma płynu w górnej granicy, ale ja mam ciążę 2k2o.
Teraz lekarz jakiś na obchodzie mówił, że jak mały przestanie rosnąć to CC. Tylko nadal mi dzieci nikt nie zmierzył.
Też dostałam sterydy dzisiaj i jutro mam zastrzyk. I ciągle tętno mierzą.
 
Necia, wytrzymaj juz niedługo będziecie wszyscy razem :*

@Shamel, @blanka trzymajcie sie wszystko bedzie dobrze.
@Necia0 w razie czego zycze powodzenia! Wiem co czujesz zostawiajac dzieciatko w domu,ja wczoraj pol wieczoru przeplakalam.
Mnie niestety sieklo strasznie,juz mialam temp. 38,5. Przed chwila przyszedl lekarz i kazal podac mi antybiotyk i paracetamol ale niestety zastrzyku na plucka nie mogli mi juz podac.Obym szybko wyszla z tego,juz dawno tak wysokiej temperatury nie mialam.
Mnie na KTG tez wymeczyli,jedna z dziewczyn strasznie ciezko wysluchac, godzine bylam podlaczona i sama te peloty musialam dociskac. W pewnym momencie myslalam,ze zwymiotuje,bo dziewczyny wyginaly sie, skurcze byly.
Ciekawe czy wstepnie ta moja cesarka piatkowa bedzie aktualna. Jakies skurcze zapisuja sie i czuje je....
Nie mialam kiedy zlapac tego przeziębienia tylko teraz Nawet nie wiem gdzie to podlapalam,bo synek zdrowy jest. Trzymajcie sie cieplo !!!
 
Dzieki dziewczyny za wsparcie i przepraszam za ta wylewnosc, rozkleilam sie po prostu. Jestem zmeczona i boje sie o dzieci, bo przyszla jakas pani i glupot mi naopowiadala, a takze strach mnie oblecial przed tym wszystkim. Krążek trzyma ale skurcze są niestety cały czas z tym że nieregularne.
@jadorek jesteś mama na medal :)
@alinka trzymam kciuki jutro za Ciebie i @ariske.
@Blanka8 mam nadziej że wszystko będzie dobrze.
Jak ostatnio pokazała sytuacja Oli lekarze też się mylą i mam nadzieję że tak będzie w Waszym przypadku
 
Dziewczyny widzę, że coraz więcej nas w szpitalach:/ wierzę, że u wszystkich wszystko dobrze się potoczy. @jadorek @Necia0 @Blanka8 trzymam kciuki, żeby maleństwa wytrwały w brzuchach do planowanych CC bez żadnych komplikacji, @ariska u Ciebie jutro wielki dzień:)
@Shamel Twoja lekarka zna najlepiej Twoją sytuację, więc jest duże prawdopodobieństwo, że to ona ma rację. Mogę się tylko domyślać jak Ci ciężko, ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze.
 
Jadorek ja też 36 tc a mimo wszystko podali mi sterydy, to ja już nie wiem jak to jest. Ktg nieustannie będę monitorowana cala noc, bo mała ma za wysokie ciśnienie przy skurczach :/
 
Pierwsza noc w szpitalu i nie śpię od 2. Próbuję na wszystkie sposoby, nawet laski przed CC śpią, a ja nic. Zaraz zaczną łazić i już nie pośpie.
Patrzę @Necia0 też nocny marek. Nie wiem jak spać z taką aparaturą na brzuchu.
 
reklama
@blanka nawet przez chwilę nie spałam :/ Przez 3 godziny nie miałam Skurczy, ale ten hałas i co chwilę ktoś wchodzi czy rodzi po prostu się nie da. Niestety od 4 zaczął mnie boleć brzuch i skurcze piszą się między 5 A 12 minut od 60 do 110.
 
Do góry