reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jestem drugi raz w ciazy, tym razem "podwojnej" i mam mnostwo pytan, watpliwosci itd
moze jest nas wiecej?

poza oczywistym :szok: jak ja sobie poradze;-)
to jestem ciekawa czy porod silami natury wchodzi w gre bo ja chyba wole cesarke tym razem
jak to jest z karmieniem piersia
czy powinnam szukac specjalnego ginekologa do prowadzenia ciazy?
a jak z wozkiem blizniaczym? jaki wybrac?
a poza tym mialam 2 usg i nadal nie wiem jaka to ciaza, to znaczy wiem, ze byla jedna owulacja, ale czy to znaczy ze blizniaki bede identyczne? tej samej plci? czy nie?
Gratulacje podwujnego szczescia ! ;) Pamietaj strach ma tylko wielkie oczy dasz rade ! Ja jak sie dowiedzialam o blizniakach tez bylam w szoku ale bylam pewna ze dam rade i sobie poradze ;)
 
reklama
Jeśli jeszcze nie urodziłaś to trzymam za jutrzejszy dzień kciuki ✊✊ oby poszło szybko i sprawnie 🤗 pozdrawiam!!
Hej, hej jeszcze nie urodzilam;) Do szpitala zgłaszam się jutro a cesarka jednak będzie najprawdopodobniej we wtorek;) Trzymajcie mocno kciuki , już nie tyle za mnie co za chłopaków;) Buziaki i do usłyszenia! Ps. A wam dużo sił i zdrówka;)!
 
Dziewczynki! Urodziłam dzisiaj rano o godz 10.04 moich synków przez CC ;) Borysek 2750kg 52cm, Igorek 3050kg 54cm. Obaj są ze mną . Dostali 10/10;) Rano już zaczęło się robić lekkie rozwarcie, więc chłopcy zgrali się z lekarzami;) Cieszę się ,że mogłam tu z Wami spędzić te kilka miesięcy i choć nie osobiście poznać was;) No i korzystać z Waszych rad ;) Buziaki dla wszystkich obecnych i przyszłych mam cudownych skarbów!!!!
 
Dziewczynki! Urodziłam dzisiaj rano o godz 10.04 moich synków przez CC ;) Borysek 2750kg 52cm, Igorek 3050kg 54cm. Obaj są ze mną . Dostali 10/10;) Rano już zaczęło się robić lekkie rozwarcie, więc chłopcy zgrali się z lekarzami;) Cieszę się ,że mogłam tu z Wami spędzić te kilka miesięcy i choć nie osobiście poznać was;) No i korzystać z Waszych rad ;) Buziaki dla wszystkich obecnych i przyszłych mam cudownych skarbów!!!!
Super!!!! Cały dzień czekałam na wieści 🤗 jaka piękna waga ❤️Wielkie gratulacje!!! Wyliczone co do dnia 🥰 Odpoczywaj jeszcze chwilkę mamusia bo już za chwilkę będziesz miała komplecik w domku i pełne ręce roboty! Jeszcze raz gratuluje i życzę wszystkiego najlepszego dla całej trójeczki 😘
 
Hej dziewczyny. Jest tu któraś w pierwszym trymestrze z bliźniakami? 😃
Hej. Ja właśnie dziś się dowiedziałam że jestem w ciąży bliźniaczej. Aktualnie 8 tydzień. Nic więcej lekarz nie powiedział. Za 2 tyg. Mam kolejną wizytę i dowiem się mam nadzieję czy to ciąża jedno czy dwuowodniowa albo kosmówkowa...nie ogarniam tych terminów. Ale jestem przerażona
 
Hej. Ja właśnie dziś się dowiedziałam że jestem w ciąży bliźniaczej. Aktualnie 8 tydzień. Nic więcej lekarz nie powiedział. Za 2 tyg. Mam kolejną wizytę i dowiem się mam nadzieję czy to ciąża jedno czy dwuowodniowa albo kosmówkowa...nie ogarniam tych terminów. Ale jestem przerażona
Ja tak samo byłam 😂 Ja mam dwuowodniową dwukosmówkową, czyli ze każde dzieciątko jest w osobnym miejscu w macicy, jedno po lewej a drugie po prawej i to że mogą być rożnej płci i mogą nie być w ogóle do siebie podobne, po prostu istny przypadek ze wyszły dwa 😂 A jak u ciebie na usg było widać? Dzieciątka są w jednym miejscu czy każde osobno?
 
reklama
Do góry