reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża niechciana...

Cześć.
Jesteśmy :-) nowi na tym forum.
Jesteśmy małżeństwem od 8 miesięcy. Z jednej strony nieraz rozmawialiśmy o dziecku, ale wiecie jak to jest: "Jeszcze nie teraz. Najpierw musimy się jakoś ustawić. Może kiedyś ".Prawdą jest również, że nie zabezpieczaliśmy się specjalnie, więc trudno nazwać to wpadką bo w sumie oboje chcieliśmy tego maleństwa.:blink:
 
reklama
Większość wpadek jest bowiem tak czy inaczej kontrolowana:-p Moje Młode też można uznać za wpadkę, bo przyszło znienacka, a z drugiej strony trudno o wpadce mówić, jak dwoje dorosłych ludzi nie stosuje żadnych zabezpieczeń, nie?;-)
 
Dokładnie! Jakbym definitywnie nie chciała mieć dziecka, to nie pozwoliłabym sobie na nawet odrobinę niepewności:) No ale jednak liczyłam na to, że jeszcze nie, że to niemożliwe...
Zawsze się znajduje jakaś wymówka pt.: "to nieodpowiedni czas". A tak? Zamiast czekać jeszcze ze dwa latka już w październiku Go/Ją zobaczę :)
 
Gratulacje malena81 . My zmężem planowalismy pierwsze dziecko skonczyłam brać tabletki 3 miesiące przerwy po tabletkach i udało sie za pierwszym razem. A terz z mężem dosliśmy do wnosku ze nie bedziemy sie starać tylko jak sie uda i tak będzie taką sobie wymyśliliśmy wpadkę.
 
Oby tylko takie były "wpadki" :)
A jak mówię, że to wpadka to mi na to, że to niemożliwe - przecież mam męża;)
 
NO to ja się przyznam do wpadki.
Przez cztery lata brałam tabletki, ale akurat mi się skończyły.
Od kilku miesiecy pracowałam na nocną zmianę, więc nie miałam czasu iść po nowe opak.
No i przyszedł taki wieczór w którym za dużo wypiliśmy i zapomnieliśmy o tym...
 
Ja za pierwszym razem bralam tabletki! wiec niewiem jak to sie stalo. obecnie jestem w 9 miesiacu ciazy i byla to ciaza planowana.
 
no to ja tez sie dopisuje do wpadeczki:laugh2::laugh2::laugh2:zmiana klimatu romantyczny wieczur lampka wina i chwla zapomnienia................iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............dale to juz pewnie wiecie co he he
 
reklama
Do góry