reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja czekam na usg w piatek ,mam nadzieje ze zdaza czasowo, gdyz musze odebrac córkę ze szkoly i nie bede miala czasu siedziec i czekac jesli beda opoznienia . Badania wychodza dobrze czyli krew cukier zbadalam nawet d3 poziom ,powoli zbliza sie koniec ciazy ,mam nadzieje ze male wykluje sie szybciej . Gdyz lekarze troche sie czepiaja mojego wieku a chcialabym zeby moglo tak byc po mojemu,czyli poród w domu, no nic to ,zobaczymy jak to bedzie. Buziaki [emoji8] piszcie co tam u was.
 
reklama
Basiek, a na kiedy masz termin? Przepraszam, ale posialam gdzies kartke, na ktorej sobie zapisalam terminy i plcie dzieciaczkow ;) z forum. I gdzie mieszkasz, ze rozwazasz porod domowy? Chyba nie w Pl... ja tez kiedys chcialam porod domowy, ale u mnie raczej rozwazane jest cc.
 
Basiek, a na kiedy masz termin? Przepraszam, ale posialam gdzies kartke, na ktorej sobie zapisalam terminy i plcie dzieciaczkow ;) z forum. I gdzie mieszkasz, ze rozwazasz porod domowy? Chyba nie w Pl... ja tez kiedys chcialam porod domowy, ale u mnie raczej rozwazane jest cc.
Termin mam na koniec czerwca 29 ,faktycznie nie jestem w polsce ale w uk. Troche zwariowane to wszystko bo z racji wieku nawet nikt nie daje mi możliwości porodu w domu. No ale zobaczymy jak to bedzie ,badzmy dobrej mysli[emoji6]
 
Termin mam na koniec czerwca 29 ,faktycznie nie jestem w polsce ale w uk. Troche zwariowane to wszystko bo z racji wieku nawet nikt nie daje mi możliwości porodu w domu. No ale zobaczymy jak to bedzie ,badzmy dobrej mysli[emoji6]
To super! Jestes na ostatniej prostej i tak naprawde to za 2 tyg. bedzie donoszona ciaza i mozesz rodzic w kazdej chwili ;).
 
Witajcie dziewuszki Chloe zastanawia mnie czemu przyjmujesz acard ? Byłam przekonana że takie leki bierze się po stwierdzonych problemach z krzepliwością , czasem po poronieniach nawykowych . Nie słyszałam żeby wiek był wskazaniem . Ale to lekarz decyduje on napewno się na tym lepiej zna . Napewno nie zaszkodzi jak dziś zapytasz na wizycie .
 
Trzymam kciuki za wszystkie mamy po 40 :)
Zarówno te jak Basiek na finiszu jak i te na początku drogi tak jak ja :D Jadę po wyniki badań prenatalnych i okrutnie się denerwuje
Nie denerwuj się, bo prawdopodobnie nie ma czym. Gdyby było coś nie tak to już sami zadzwoniliby do Ciebie. Czekamy zatem na dobre wieści od Ciebie[emoji6][emoji4]
 
reklama
Chyba u większości z nas bez względu na wiek masakryczny jest ten ostatni miesiac. Wykańcza i psychicznie i fizycznie.
W sumie to czuje sie nadwyraz dobrze pomimo plamien na poczatku ciazy i lezenia do góry nogami[emoji23]w imie wyzszego dobra ,czyli malucha, tak na wszelki wypadek . Tak teraz wszystko robie choc raczej staram sie nie forsowac . Ale doczekac sie juz nie moge zeby zobaczyc to cudo ,zazdroszczę troche poprzedniczkom ktore juz sa po i moga cieszyc sie bobasami, no ale cóż pozostaje tylko czekac.
Rowniez trzymam kciukasy za staraczki i myślami jestem z Wami .[emoji11]
 
Do góry