reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzisiaj u mnie z nastrojem lepiej chociaz obudzilam sie o 6 to do poludnia lazilam w pizamie. Mam "na powaznie" odpoczywac, to odpoczywam. Wczoraj jak jechalam od lekarki to sobie poplakalam troche (nie zdarza mi sie to czesto), nawet sie zastanawialam czy nie zlapalam jakiejs choroby, bo czasami tak mam, ze zly humor=choroba.
Dzisiaj czuje sie troche lepiej psychicznie chociaz pobolewa mnie brzuch, dlatego unikam wysilku. Wlaczylam sobie tv i "ceruje" - naprawiam, przyszywam. Zalatwilam jedna zalegla sprawe telefonicznie i mam zamiar prowadzic takie slow life :).
Kasiunia 76 moze jestes po prostu przemeczona. Ja w ciazy bardzo sie mecze i podejrzewam, ze zeszly intensywny tydzien przyplacilam tymi plamieniami.

najważniejsze , że już "zwolniłaś " , chociaż jeżeli jesteś z natury aktywna pewnie nie usiedzisz tak spokojnie przez resztę miesięcy :D. Ważne, żeby nie szarżować .
U mnie faktycznie nastrój pewnie bierze się z przemęczenia, problem w tym, że nie mam za bardzo szansy aby odpocząć. Muszę popracować nad swoją psychiką i odnaleźć w sobie tą dodatkową siłę . I tak mam szczęście, że pomaga mi mama i mogę zawieść synka do niej aby odsapnąć :)
 
reklama
20180518_090620.jpg
no to my juz po ufff, Igor szczesliwie po drugiej stronie :)
wczoraj o 17:26 przez cc. Z prognozowanych 3.5kg wyszlo 4160 i 60cm, wiec my w szoku hah.
w 6 rano wstalam, czuje sie o wiele lepiej niz po pierwszym cc,chodze,zajmuje sie malym....jest git.
Dzieki za kciuki dziewczyny
 

Załączniki

  • 20180518_090620.jpg
    20180518_090620.jpg
    928 KB · Wyświetleń: 896
Zobacz załącznik 858079 no to my juz po ufff, Igor szczesliwie po drugiej stronie :)
wczoraj o 17:26 przez cc. Z prognozowanych 3.5kg wyszlo 4160 i 60cm, wiec my w szoku hah.
w 6 rano wstalam, czuje sie o wiele lepiej niz po pierwszym cc,chodze,zajmuje sie malym....jest git.
Dzieki za kciuki dziewczyny
Łał! Wielkie gratulacje. Jaki duzy i dorodny synek. Wspaniale! Teraz zycze szybkiego powrotu do formy i zeby sie Maly zdrowo chowal :)
 
Zobacz załącznik 858079 no to my juz po ufff, Igor szczesliwie po drugiej stronie :)
wczoraj o 17:26 przez cc. Z prognozowanych 3.5kg wyszlo 4160 i 60cm, wiec my w szoku hah.
w 6 rano wstalam, czuje sie o wiele lepiej niz po pierwszym cc,chodze,zajmuje sie malym....jest git.
Dzieki za kciuki dziewczyny
Super gratulacje. Ja tez czułam się lepiej po drugiej cesarce. Teraz czeka mnie trzecia ;)
 
Zobacz załącznik 858079 no to my juz po ufff, Igor szczesliwie po drugiej stronie :)
wczoraj o 17:26 przez cc. Z prognozowanych 3.5kg wyszlo 4160 i 60cm, wiec my w szoku hah.
w 6 rano wstalam, czuje sie o wiele lepiej niz po pierwszym cc,chodze,zajmuje sie malym....jest git.
Dzieki za kciuki dziewczyny
Gratulacje ogromne:biggrin2:Wow kawał chłopa, dobrze że to był poród przez cc:-D
Zdroweczka dla Ciebie i dla Igorka.
 
Zobacz załącznik 858079 no to my juz po ufff, Igor szczesliwie po drugiej stronie :)
wczoraj o 17:26 przez cc. Z prognozowanych 3.5kg wyszlo 4160 i 60cm, wiec my w szoku hah.
w 6 rano wstalam, czuje sie o wiele lepiej niz po pierwszym cc,chodze,zajmuje sie malym....jest git.
Dzieki za kciuki dziewczyny

Wielkie gratulacje . Prawdziwy słodziak. Niech się zdrowo chowa a mama szybko dochodzi do siebie:D
 
Zobacz załącznik 858079 no to my juz po ufff, Igor szczesliwie po drugiej stronie :)
wczoraj o 17:26 przez cc. Z prognozowanych 3.5kg wyszlo 4160 i 60cm, wiec my w szoku hah.
w 6 rano wstalam, czuje sie o wiele lepiej niz po pierwszym cc,chodze,zajmuje sie malym....jest git.
Dzieki za kciuki dziewczyny
Super, że już po i wszystko poszło zgodnie z planem. Sporego masz maluszka będzie co nosic[emoji38] Gratuluję i buziaki dla świeżo upieczonej mamusi i jej małego przystojniaka...oczywiście dla tatusia rowniez.
 
reklama
najważniejsze , że już "zwolniłaś " , chociaż jeżeli jesteś z natury aktywna pewnie nie usiedzisz tak spokojnie przez resztę miesięcy :D. Ważne, żeby nie szarżować .
U mnie faktycznie nastrój pewnie bierze się z przemęczenia, problem w tym, że nie mam za bardzo szansy aby odpocząć. Muszę popracować nad swoją psychiką i odnaleźć w sobie tą dodatkową siłę . I tak mam szczęście, że pomaga mi mama i mogę zawieść synka do niej aby odsapnąć :)
Kochane jak bardzo wam zazdrosze ,ale tak pozytywnie :)cieszcie się ciąża ,nastroje to normalka ,trza przetrwać gorsze dni ,one też przeminą...u mnie wiadomo że była dziewczynka ,przyczyny nie poznam bo materiał zbyt wymieszany z moim i rozkład już zbyt duży był ...wierze że wszystko dzieje się po coś ...naprawiam relacje z najbliższymi i myślę że będę starać się dalej , pozdrawiam Was kochane .
@askastar gratulacje ,piękny synek kochana :biggrin2:
 
Do góry