reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej
Podczytuje Was od jakiegoś czasu
Jestem w 27t ciąży, skończyłam w tym toku 41 lat. To będzie moje czwarte dziecko.
W sumie nie mam i miałam stresa wcześniej związanego z wiekiem, jakoś czułam, ze będzie dobrze (robiłam amniopunkcję, wyszło wszystko ok). Natomiast wiedziałam, ze będę miała problemy z donoszeniem, mam niewydolność szyjki (w ciąży z Najmłodszym miałam reżim lozkowy przez 2 miesiące), dodatkowo przeszłam 5 lat temu resekcje szyjki. I tak jak podejrzewałam, problemy z szyjka dają o sobie znać.
 
Hej
Podczytuje Was od jakiegoś czasu
Jestem w 27t ciąży, skończyłam w tym toku 41 lat. To będzie moje czwarte dziecko.
W sumie nie mam i miałam stresa wcześniej związanego z wiekiem, jakoś czułam, ze będzie dobrze (robiłam amniopunkcję, wyszło wszystko ok). Natomiast wiedziałam, ze będę miała problemy z donoszeniem, mam niewydolność szyjki (w ciąży z Najmłodszym miałam reżim lozkowy przez 2 miesiące), dodatkowo przeszłam 5 lat temu resekcje szyjki. I tak jak podejrzewałam, problemy z szyjka dają o sobie znać.
Witaj. Gratuluję ciąży. Życzę aby maluszek rósł jak na drożdżach, a Ty szczególnie dbaj o siebie.
 
Hej
Podczytuje Was od jakiegoś czasu
Jestem w 27t ciąży, skończyłam w tym toku 41 lat. To będzie moje czwarte dziecko.
W sumie nie mam i miałam stresa wcześniej związanego z wiekiem, jakoś czułam, ze będzie dobrze (robiłam amniopunkcję, wyszło wszystko ok). Natomiast wiedziałam, ze będę miała problemy z donoszeniem, mam niewydolność szyjki (w ciąży z Najmłodszym miałam reżim lozkowy przez 2 miesiące), dodatkowo przeszłam 5 lat temu resekcje szyjki. I tak jak podejrzewałam, problemy z szyjka dają o sobie znać.
Życzę ci, aby maluszek jak najdłużej został w brzuszku 😊 Ja tez w tym roku konczę 41 lat. Mam 3 dzieciaków w wieku 14l i 6l chlopaki i 10l córka. W kwietniu tego roku w 12tc doszło do obumarcia ciąży. Tym razem też był synek.
Jesteśmy gotowi na kolejną dzidzię. W tym miesiącu zamierzam iść na monitoring żeby sprawdzić czy wszystko jest ok.
W jakim wieku masz dzieci?
 
Życzę ci, aby maluszek jak najdłużej został w brzuszku 😊 Ja tez w tym roku konczę 41 lat. Mam 3 dzieciaków w wieku 14l i 6l chlopaki i 10l córka. W kwietniu tego roku w 12tc doszło do obumarcia ciąży. Tym razem też był synek.
Jesteśmy gotowi na kolejną dzidzię. W tym miesiącu zamierzam iść na monitoring żeby sprawdzić czy wszystko jest ok.
W jakim wieku masz dzieci?
Syn 15, Córka 11 i Najmłodszy 8 lat
Ja poroniłam w zeszłym roku w 10t, prawdopodobnie w wyniku stresu
Trzymam kciuki za Ciebie
 
Trzymam kciuki za wszystkie dzieciaczki...tylko jakiś dołek załapałam...tyle tu dziewczyn czeka na kolejne dzieciątko, a ja ...no nie mam doświadczenia...trochę mnie to przerasta😔
 
reklama
No wlasnie, ten niepokoj jest za kazdym razem. Pewnie, ze Jak ktos juz ma dziecko to wie czego sie spodziewac ... Chociaz i tak za kazdym razem jest inaczej. Trzymam kciuki za wasze szczescie .
 
Do góry