reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

@Rozdepka trzymam kciuki, żeby okazało się, że Ty masz jakieś zaburzenie DNA z niepełną penetracją, które spowodowało fałszywy wynik po prostu ❤️ Dziecko w takim przypadku może być całkiem zdrowe, a wynik jest fałszywie dodatki w wyniku mutacji mamy :) Trzymaj się tam ciepło i jakoś te tygodnie miną!
Kiedyś robiłam badanie kariotypu. Wynik był prawidłowy, ale moje zrośnięte paluszki mówią same za siebie🤷‍♀️ jak będę podchodzić do amniopunkcji to o tym wspomnę.
 
reklama
Kiedyś robiłam badanie kariotypu. Wynik był prawidłowy, ale moje zrośnięte paluszki mówią same za siebie[emoji2368] jak będę podchodzić do amniopunkcji to o tym wspomnę.
Głupie porównanie, ale na neonatologii mówili brak wiadomości to najlepsza wiadomość.

Trzymam za ciebie kciuki. Nie daj się niecheci. Te 2 tygodnie to czas na cud. Teraz trzeba się spiąć w sobie i siła miłości o niego prosić wszelkie siły. I pamiętaj, CUDA SIĘ ZDARZAJĄ [emoji178] teraz kolej twoja i twojego maleństwa
 
Kurcze..miałam się dziś zapisać na amniopunkcję a stanęło na dodatkowych konsultacjach u innego genetyka. Na amniopunkcję mam czas, a genetyk może rozwieje wątpliwości po ostatniej wizycie.
Najbardziej mnie interesuje dlaczego pierwszy genetyk powiedział mi że test SANCO to jest to samo co nifty i nie ma sensu go wykonywać. Czytałam dziś ulotkę i tam jest wyraźnie napisane że wykrywa trisomie i monosomie w każdym chromosomie. Dlaczego zatem ktoś mnie oszukuje?🙄 skoro w Nifty wyszło podejrzenie innej aneuploidi, niż te typowe, to może Sanko ja wykryje? Podobno bada też ryzyko wystąpienia trisomii mozaikowej...
Zatem poza wizytą u mojej gin w środę, w piątek nam wizytę u genetyka. Liczę że tym razem lekarz bardziej się przejmie i powie coś więcej niż kilka frazesów.
 
reklama
Kurcze..miałam się dziś zapisać na amniopunkcję a stanęło na dodatkowych konsultacjach u innego genetyka. Na amniopunkcję mam czas, a genetyk może rozwieje wątpliwości po ostatniej wizycie.
Najbardziej mnie interesuje dlaczego pierwszy genetyk powiedział mi że test SANCO to jest to samo co nifty i nie ma sensu go wykonywać. Czytałam dziś ulotkę i tam jest wyraźnie napisane że wykrywa trisomie i monosomie w każdym chromosomie. Dlaczego zatem ktoś mnie oszukuje?🙄 skoro w Nifty wyszło podejrzenie innej aneuploidi, niż te typowe, to może Sanko ja wykryje? Podobno bada też ryzyko wystąpienia trisomii mozaikowej...
Zatem poza wizytą u mojej gin w środę, w piątek nam wizytę u genetyka. Liczę że tym razem lekarz bardziej się przejmie i powie coś więcej niż kilka frazesów.
Ja miałam robiony test Sanko i największą skarbnica wiedzy na ten temat był nie lekarz a diagnostyka gdzie test robiłam. Może zadzwoń tam i niech ktoś wytłumaczy różnice. Najlepiej rozmawiać z kimś z laboratorium. Powodzenia. Trzymam kciuki.
 
Do góry