reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Sorki za blad cos mi sie chyba skasowalo bo nie ma ladu ni skladu ostatni tekst , powinno byc, no ale tak to jest jak sie wszystko zostawia na koniec bo na poczatku jest za wczesnie ,z wyprawka i kupowaniem rzeczy .
[emoji16]
 
reklama
Trochę mnie tu nie było. Natłok spraw mnie przytloczyl. Przeczytałam wszystkie zaległe posty. Nie pamiętam już ktora z Was pisała o słabym stanie emocjonalnym i wylewanych łzach. Jestem już w 30 tc i mam tak samo. Oczy mam cały czas załzawione. Czuje ciągły niepokój i wszystko mnie wkurza. Zarówno z powodu, jak i bez powodu zaczynam wylewać hektolitry łez. Codzienne kilkukrotne mierzenie cukru i cisnienia doprowadzaja mnie do szalu bo nie moge sobie pozwolic na omijanie pomiarów. Krzyczę na dzieci i w ogóle czuje się do niczego. Dla maluszka nie mam jeszcze żadnych rzeczy, a wiem że to już pora na szykowanie wyprawki i przygotowanie domu na nowego mieszkańca ;-) Jestem w totalnym chaosie i zupełnej dezorganizacji.

to pewnie ja pisałam o tym "dole". Na szczęście trochę już mi przeszło i chociaż faktycznie jestem często zmęczona /szczególnie z uwagi na pogodę/ to psychicznie jest znacznie lepiej. Mam nadzieję, że tak samo będzie u Ciebie. Faktycznie ciężko zapanować nad emocjami , kiedy hormony buzują a wokół jeszcze różne sprawy do załatwienia i codzienne problemy . Ja zaczynam 29 tydz . i też niewiele jest gotowe . synek absorbuje całą moją energię i nie chce mi się chodzić jeszcze po sklepach itd.
 
Pamietasz pisalam ze bardzo cgce sn ... dr zadecydowal jednak o cc bo 14 mscy po cc jestem
Obawia sie o bole parte I rane [emoji848][emoji848][emoji848]no to ok cc byle zdrowe
Juz pewnie przesypia nocki?

witaj Peugeotka36. No to szybko działaliście hehe :) Ale dzięki temu będzie mała różnica wieku i dzieci będą miały więcej wspólnej zabawy.
Ja zdecydowanie nastawiam się na cc, ale zobaczymy jak będzie. podobno teraz po pierwszej cesarce lekarze pytają czy kobieta chce mieć sn ,a ja się właśnie najbardziej bałabym problemów ze starą raną ( pierwsza cc w 2016).
tak jak podczytuję to widzę, że Ty jak i inne dziewczyny macie umówione konkretne terminy na cc a ja się obawiam co będzie u nas . w pierwszej cc z uwagi na położenie miałam termin , ale ostatecznie mnie nie przyjęli bo było za dużo kobiet i chcieli abym się pojawiła dopiero przy akcji porodowej . wpadłam w histerię ze strachu i ostatecznie rodziłam gdzie indziej bo się zlitowali nad "starym pierwiastkiem " i tak się zastanawiam jak będzie tym razem i czy to tylko w moim mieście są takie przeboje
 
witaj Peugeotka36. No to szybko działaliście hehe :) Ale dzięki temu będzie mała różnica wieku i dzieci będą miały więcej wspólnej zabawy.
Ja zdecydowanie nastawiam się na cc, ale zobaczymy jak będzie. podobno teraz po pierwszej cesarce lekarze pytają czy kobieta chce mieć sn ,a ja się właśnie najbardziej bałabym problemów ze starą raną ( pierwsza cc w 2016).
tak jak podczytuję to widzę, że Ty jak i inne dziewczyny macie umówione konkretne terminy na cc a ja się obawiam co będzie u nas . w pierwszej cc z uwagi na położenie miałam termin , ale ostatecznie mnie nie przyjęli bo było za dużo kobiet i chcieli abym się pojawiła dopiero przy akcji porodowej . wpadłam w histerię ze strachu i ostatecznie rodziłam gdzie indziej bo się zlitowali nad "starym pierwiastkiem " i tak się zastanawiam jak będzie tym razem i czy to tylko w moim mieście są takie przeboje

Ja cc marzec 2017 wiec mimo ze mialam nadzieje to zadecydowal dr no i ok
Pierwsza ciaza zagrozona lozysko przodujace I nigdy sie nie podnioslo wiec cc planowane ale I tak ur sie wczesniej w 35tc
 
Hejka ja mam termin na czerwiec zdaje sie ze na 29 zaraz za toba choc chetnie bym troszke szybciej pozbyla sie balastu, tyle do zrobienia a ty nie ma jak bo maly sie burzy jak pozycja nie jest wygodna dla niego i rozpycha sie skubany jak tylko morze[emoji16]. Wiec siedze i czekam ,moze sie wykluje troszke predzej [emoji6].

Super;)) ja ma 30/6 z usg no ale cc musze wiec 39+0 termin 22/6 o 7 rano[emoji5][emoji5]

Tez u nas maly franus
Ok moj tez juz tance kopniaki[emoji16]
Ja juz gotowa bo majac mloda jezcze to juz wolalam miec gotowe do 35tc
 
reklama
Do góry