reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
9 października przez nagłe cc w 35tc o 5:23 przyszedł na świat Mateusz. 1740g i 46cm, trafił do inkubatora i jest monitorowany, ale samodzielnie oddycha i zaczyna jeść moje odciagniete mleko. Poza tym ma kroplówkę żywieniową.
Zobacz załącznik 906581
Słodki Malec [emoji5] Rośnij zdrowo i szczęśliwie! Gratulacje dla Ciebie.
 
9 października przez nagłe cc w 35tc o 5:23 przyszedł na świat Mateusz. 1740g i 46cm, trafił do inkubatora i jest monitorowany, ale samodzielnie oddycha i zaczyna jeść moje odciagniete mleko. Poza tym ma kroplówkę żywieniową.
Zobacz załącznik 906581
Ale zaskoczenie. :-) :)Gratuluję. Super. Widać że silny chłopczyk. Dużo zdrówka dla Ciebie i dla maluszka. A jak Ty się czujesz? To mi uświadomiło że ja też mogę w każdej chwili urodzić bo termin miałyśmy podobny. Mam nadzieję że moja córeczka nie będzie się aż tak spieszyć, bo mam jeszcze tyle do zrobienia. ;)
 
Witam, skierowała mnie tu wisna, bo mam 41 lat i myślę o kolejnym dziecku, ale pierwszy raz mam jakieś problemy z płodnością, więc pewnie spotkam się ze swoim ginem... Ale czasem mam wątpliwości czy nie próbuję czegoś na siłę, skoro już dzieci mam i lata swoje też i mąż nie podchodzi entuzjastycznie. Nie wiem co robić, jestem zaskoczona, ze mi się tak cykle pozmieniały ostatnio...
Witaj hmm takie dylematy ma kazda .Potem jak nie wychodzi to też się zastanawiamy dlaczego.Twój wiek to jeszcze nie tragedia.Męża myślę ,że przekonasz mój też z początku się opierał
 
9 października przez nagłe cc w 35tc o 5:23 przyszedł na świat Mateusz. 1740g i 46cm, trafił do inkubatora i jest monitorowany, ale samodzielnie oddycha i zaczyna jeść moje odciagniete mleko. Poza tym ma kroplówkę żywieniową.
Zobacz załącznik 906581
Ale szybko zamiast listopadowa to zostalas październikowa mamą.Zdrowka dla Was
 
Witam, skierowała mnie tu wisna, bo mam 41 lat i myślę o kolejnym dziecku, ale pierwszy raz mam jakieś problemy z płodnością, więc pewnie spotkam się ze swoim ginem... Ale czasem mam wątpliwości czy nie próbuję czegoś na siłę, skoro już dzieci mam i lata swoje też i mąż nie podchodzi entuzjastycznie. Nie wiem co robić, jestem zaskoczona, ze mi się tak cykle pozmieniały ostatnio...
Witaj. Zapraszamy na wątek im nas więcej tym lepiej[emoji4]są tutaj mamusie, które już tulą swoje dzieciątka, te ci zafasolkowały i również te kobitki, które podobnie jak Ty pragną poczuć jeszcze pod sercem kopniaczki[emoji38]
Jestem Twoja rówieśniczką. W lutym tego roku urodziłam zdrowego, ślicznego, kochanego chłopczyka. Ciąża była planowana. Miałam rozterki i wątpliwości ale mimo to zdecydowałam się na kolejne dziecko choć w zasadzie to mogłabym juz zostać młodą babcią[emoji1]i nie żałowałam nawet przez moment choć w moim przypadku to był bardziej pomysł męża i to on mnie przekonywał.
Ta granica została juz dawno przesunięta i kobieta lat 41 w ciąży to dziś nie jest żadna abstrakcja.
Co do płodności to u nas bez zarzutu, zaowocowało w pierwszym cyklu. Przed zajściem w ciążę byłam u ginekolog na takim ogólnym przeglądzie. Stosowałam testy owulacyjne jakieś dwa cykle i wówczas dowiedziałam się z nich, że przesunęła mi się owulacja. Nie mam jej jak kiedyś około 14 dc. Teraz dni płodne rozpoczynają mi się zaraz po okresie. Mam krótkie cykle. Jeszcze kilka lat temu miałam miesiączkę książkowo co 28 dni.
Może i u Ciebie coś się przesunęło. Zachęcam Cie do poobserwowania swoich cykli przy pomocy testów owulacyjnych.
Pozdrawiam.
 
9 października przez nagłe cc w 35tc o 5:23 przyszedł na świat Mateusz. 1740g i 46cm, trafił do inkubatora i jest monitorowany, ale samodzielnie oddycha i zaczyna jeść moje odciagniete mleko. Poza tym ma kroplówkę żywieniową.
Zobacz załącznik 906581
Gratuluję i dużo zdrowka dla Mateusza. Śliczna drobinka. Niech chowa się zdrowo na pociechę rodziców na mądrego chlopca.[emoji11]
 
9 października przez nagłe cc w 35tc o 5:23 przyszedł na świat Mateusz. 1740g i 46cm, trafił do inkubatora i jest monitorowany, ale samodzielnie oddycha i zaczyna jeść moje odciagniete mleko. Poza tym ma kroplówkę żywieniową.
Zobacz załącznik 906581
Majacyr, gratulacje i duzo zdrowia dla Mateuszka i Ciebie! Niech malec szybko i zdrowo rosnie. Jest sliczny :)
 
9 października przez nagłe cc w 35tc o 5:23 przyszedł na świat Mateusz. 1740g i 46cm, trafił do inkubatora i jest monitorowany, ale samodzielnie oddycha i zaczyna jeść moje odciagniete mleko. Poza tym ma kroplówkę żywieniową.
Zobacz załącznik 906581
gratulacje. Śliczny maluch. Mam nadzieję ze szybko uda Wam się wrócić do domku
 
reklama
@majacyr Ty mi gratulowałaś na sierpniowkach, a teraz ja mogę pogratulować Tobie :* masz cudnego synka i zobaczysz szybko nadrobi i będzie wszystko ok! Moja Maja z 36 tc (35tc z Om ale ciąża była starsza) też wydolna oddechowo. Szybko wyszłyśmy do domu (my na 2 dobę po cc, ale ona oprócz cieplarki dwie godziny po cc nie korzystała z inkubatora). Teraz 11 tygodni i już podwoiła wagę urodzeniowa. Mateuszek też szybko nadrobi zobaczysz!
Zdrówka dla Was i całuski dla małego [emoji173]️
 
Do góry