reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

a z jakiego powodu go bralas ? dlugo go stosowalas ?
bo ja na IO bardziej ... choc na jajeczka tez mam nadziaje ze dobrze dziala :p
No niby tak ma działać, ale widzisz może nie na wszystkie działa tak samo. Brałam go prawie rok po stracie 4 lata temu i nic nie wychodziło, a teraz dzięki Clostibegyt od razu w pierwszym cyklu się udało.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Muszę wam napisać ze chwilowo zmuszona jestem dać przerwę kurczę operacja mnie czeka tej nogi czekam na telefon od lekarza kiedy ma się odbyć ... nie mogę narażać ewentualnej ciąży na to wszystko ... wiec znowu jakiś cios ... do tego dopadła mnie depresja ta noga dołożyła i dopadła mnie :( także muszę się podnieść trochę ... być może ciąża zostanie już tylko nie spełnionym marzeniem ...
 
Cześć dziewczyny
Muszę wam napisać ze chwilowo zmuszona jestem dać przerwę kurczę operacja mnie czeka tej nogi czekam na telefon od lekarza kiedy ma się odbyć ... nie mogę narażać ewentualnej ciąży na to wszystko ... wiec znowu jakiś cios ... do tego dopadła mnie depresja ta noga dołożyła i dopadła mnie :( także muszę się podnieść trochę ... być może ciąża zostanie już tylko nie spełnionym marzeniem ...
ojej :( no wspolczuje ci tego wszystkiego z noga :(
trzymaj sie i dawaj znac co u ciebie
 
Cześć dziewczyny
Muszę wam napisać ze chwilowo zmuszona jestem dać przerwę kurczę operacja mnie czeka tej nogi czekam na telefon od lekarza kiedy ma się odbyć ... nie mogę narażać ewentualnej ciąży na to wszystko ... wiec znowu jakiś cios ... do tego dopadła mnie depresja ta noga dołożyła i dopadła mnie :( także muszę się podnieść trochę ... być może ciąża zostanie już tylko nie spełnionym marzeniem ...
Madziu, przykro mi bardzo. Trzymaj się kochana, ale nie poddawaj się. Po burzy wychodzi słońce. Ściskam Cię mocno
 
reklama
Do góry