reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny jutro jadę do szpitala dzwonił lekarz operacja w piątek , nie ma czasu czekać także trzymajcie za mnie kciuki w ten piątek a kto wierzący to pomódlcie się za mnie :) no i co ja jeszcze w tym swoim 40 wieku przeżyje ??:)
to trzymam kciuki
w sumie to dobrze ze juz teraz :( chyba takie czekanie najgorsze :( daj znac jak bedziesz po wszystkim
 
reklama
Kciuki zacisniete. Nie przejmuj się. Teraz zajmij się sobą i swoim zdrowiem, bo to jest najwazniejsze. W ciążę niedawno zaszłas wiec jeśli góra ma taki plan wobec Ciebie to i drugi raz się uda. Jakby co to masz czuwajacego nad Tobą aniołka i dzieciaki przy sobie więc masz o kogo dbać. Nic na siłę, bo czasami nic z tego dobrego nie wyjdzie, a człowiek tylko się spina i coś co ma być magia, szczęściem staje się obsesyjnym dążeniem do celu. W gorszej sytuacji są te dziewczyny, które walczą o pierwsze i może nawet jedyne dziecko, a czas ucieka i lata lecą.
Trzymam kciuki i myslami jestem z Tobą w piątek. Napisz jak będziesz po operacji.[emoji8][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Dziewczyny jutro jadę do szpitala dzwonił lekarz operacja w piątek , nie ma czasu czekać także trzymajcie za mnie kciuki w ten piątek a kto wierzący to pomódlcie się za mnie :) no i co ja jeszcze w tym swoim 40 wieku przeżyje ??:)
 
Piateczek [emoji257][emoji1651][emoji258][emoji255][emoji272]⚘[emoji254][emoji253] jesteśmy z Tobą [emoji8][emoji847]
Dziewczyny jutro jadę do szpitala dzwonił lekarz operacja w piątek , nie ma czasu czekać także trzymajcie za mnie kciuki w ten piątek a kto wierzący to pomódlcie się za mnie :) no i co ja jeszcze w tym swoim 40 wieku przeżyje ??:)
 
Kochane żyje .... ale ból jest okropny rodzenie mniej boli niż to co teraz czuje :( koszmar totalnie , dostaje kroplówki z tymi przeciw bólowymi ale nie pomaga nic .
 
reklama
Do góry