reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hejka

ja sie dzis kiepsko czuje, coś mnie łamie, ide zaaz do wyrka...
wczoraj znowu nie moglam zasnąc i nie obylo sie bez proszków rozluźniającyh....
ten miesiąc nie będzie lekki, ciągle mysle ze to juz niebawem mialam zostać mamą, powinnam teraz lezec z wielkim brzuchem i czekac na na moją Alicje....
:-(
 
reklama
haj dziewczynki
Alicja fajne zakupy jaka lodówke kupiliście ja mam samsunga srebrna i pralke tez samsunga jestem bardzo zadowolona :-)
odnosnie twojej gin. to rzeczywiście mogła zlecic jakies badania ja mialam po poroniueniu robione na toxo cukier i jeszcze jakies tam inne moja gin nie byla zadowolona ze zaczelismy starnka powiedziala ze wie ze mam cisnienie na dzidzie ale nie chce zebym potem plakala jak cos pojdzie nie tak a odnosnie testu to kusi mnie strasznie ale chybapoczekam do @ czyli 9 sierpnia
ja teraz zmykam do biedronki pare rzeczy kupic i na dzialeczke odebrac warzywka
 
No Selenko pierwsza miłość.... mam nadzieję że ze wzajemnością bo inaczej będziesz musiała pocieszać:tak::tak::tak::tak:

Sylwiunia nie smutaj sie tylko do staranek.....
Widzisz Alicja i takie piękne jajeczko ma się zmarnować:-D

Narazie spadam może wieczorkiem wpadnę...
 
Powiedzieć Wam coś zabawnego? Właśnie dostałam drugą@, dopiero co napisałam , wstałam od komputera i ..jest. Działa jak w zegarku, 28 dni, co do godziny prawie. Zawsze dostaję 28 dnia rano, a dziś mamy 27 wieczór. Aby wszystko było takie dokładne i przewidywalne.

A tak, tak, już pocieszłam moją Olę, wiem , to taki wiek. Pamiętam ,że mając 15 lat po raz pierwszy byłam tak poważnie zakochana..
 
reklama
nusia kupilsimy indesita srebrna bo powiedzialam ze biala naprewno nie chociaz kasiek pisala ze nie jest zadowolna z indesita ale M sie uparl i kolega ktory nam sprzedawal tez ma taka i jest strasznie zadowolny :/// oby tylko dziala bo komus glowa spadnie z glowy:)))))))))))))))))))
 
Do góry