reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@roxie123 pociesze Cie ,ze ja odkad wiem o ciazy to chodze w podpasce i w sumie nie raz mi zycie uratowala[emoji58]
Czyli to juz 5 tygodni w opatruntku[emoji19]
Przezorny zawsze zapodpaskowany[emoji16]
Mam nadzieje,ze w drugim trymestrze bede mogla wywietrzyc krocze [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 no tak ratunek jest nie raz :) o matko ale tyle tygodni to faktycznie do znudzenia ...ja chodze 3 dni i już mam dosyć...bo gorąco i wg ...także wyobrażam sobie ile Cie to nerwów kosztuje , bo fakt czujesz sie bezpieczniej ale niezbyt komfortowo ;/ ja nie cierpie @ szczególnie w lecie ...
A Ty jeszcze chwile i się pozbedziesz będzie wietrzenie magazynu haha :) mam nadzieje ze ja teraz mam ostatni okres w tym roku :D ale gdybac sobie moge ;p
 
Ja może spróbuję test zrobić...za kilka dni. Na razie jeszcze za wcześnie, bo hmm... na Dzień Dziecka @ przyszła... normalnie złośliwość pierwszego stopnia...bo jeszcze była 1 dzień spóźniona.
 
@roxie123 i to jeszcze taka nocna mam ,najwieksza,tragedia[emoji19]
No ale nic przemecze sie[emoji39]
A Twoja wredota to mam duza nadzieje,ze jest ostatnia w tym roku[emoji847]

@ivvonka faktycznie przykra data[emoji17]
Nastepny dzien dziecka bedzie szczesliwszy[emoji847]
W sumie juz za kilka dni testujesz[emoji4]
Ja uciekam bo M wrocil[emoji4]
Buziaczki i do jutra[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jestem i cały czas się modliłam a jednak Bóg postanowił zabrać mi dziecko i dać w zamian cierpienie.. :( czego to ma mnie nauczyć.. Nie wiem czy psycholog mi pomoże :( najbardziej chciałabym i myślę że to pomogłoby mi zajść w ciążę i urodzić zdrowego maluszka :( nigdy nie zapomnę o córeczce, zawsze będzie tą pierwszą, najważniejszą. Moja kruszynka :( serce krwawi :( nie wiem kiedy przestanie

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jak rodzilam moja martwa coreczke czulam dikladnie to samo!!:( nie zobaczylam i nie pozegnalam sie bo bym nie dala rady i bym jej nie oddala :(:( ale lepiej ze tak ze nie dowiedzialas sie po porodzie..
Bardzo bardzo mi przykro :(:( pomodle sie za ciebie :*:*
Ja nadal uwazam ze zajscie w kolejna ciaze jest najlepszym lekarstwem ja sie po 3 cyklach wlasnie staram
Wyplacz sie wyzal i moze wygadaj (mi to bardzo pomoglo) zaufanej osobie
Jestesmy z Toba kochana ...
 
reklama
Jak długo czekałyście po poronienia na zajście w kolejną ciążę??

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana 3 misiace tj 3 cykle w czerwcu zaczelam ale test jedna krecha to po @ zaczynam nowe staranka
Daj sobie chociaz 2 miesiace i mozesz zaczac zapytaj lekarza napewno dobrze ci diradzi zrob kilka badan bedzie wszystko dobrze zobaczysz niedlugo zejdzie a bedziesz nosila pod sercem dzidzi zdrowe a aniolek bedzie nad wami czuwal :):)
 
Do góry