reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No nareszcie Roxie usmiechnieta no i nie dlugo nastepny cykl moze ten szczesliwy;)
Funiu Ty tych km narobisz
Madzia pensjonacik w Mielnie bardzo milo Mielno wspominam bylam tam na Zielonej szkole :D
Pomalu zegnam sie z Wami takze jak bede w pon to sie odezwe takze nie chce smutasow:p milego weekendu ja jeszcze 2 h w pracy spac ide i rano pobudka.
 
reklama
@roxie123 na pewno cos znajdziecie[emoji5]moze na grouponie cos poszukaj,albo po prostu jakis domek w lesie zeby byc sam na sam w ciszy i spokoju[emoji4]pospacerowac i w ogole[emoji5]

@...Margotka9022... te mdlosci to nic przyjemnego,ja mialam dwa dni i dziekuje bardzo ,zyc sie nie dalo[emoji4]
Przy pierwszej ciazy tez mialas cc?

@zosiak zycze mielego wyjazdu i zeby malpa dotarla w nd [emoji4]lub poniedzialek,ale nawet gdyby to nie psuj sobie wyjazdu.
Mielno to mi sie kojarzy tylko z imprezami [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurcze a ja rycze jak bobr od 2 godzin i nie moge sie uspokoic :( nie spodziewalam sie ze az tak bede przezywac, moze gdzies tam w podswiadomosci mialam nadzieje ze 3cie potonienie mnie nie spotka, przeciez tyle kobiet zachodzi w ciaze i nigdy nie roni :( maz zero zrozumienia, siostra tez wiec do tego czuje sie samotna, brzuch boli nie okresowo a poronnie, krwawienie spore jak nigdy. Najgorsze ze czuje do siebie wstret az ze znowu sie nie udalo kiedy w koncu po 2 latach trafilo sie tak idealnie ze nie dosc ze byla owulacja w ktora sie wstrzelilam to jeszcze ciaza sie zagniezdzila. Chyba normalnie oszaleje tym razem, stracilam resztke jakiejkolwiek nadziei. Czuje z3 mi sie juz nie uda, jestem zla i zrospaczona [emoji22]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@madzia0902, teraz mi się przypomniało jak o tym braku śluzu płodnego napisałaś, że któryś lekarz mi mówił, że faza lutealna (ta od owulacji do końca cyklu) jest stałą długością, ale bywa też, że przy braku owulacji może być i krótsza.

Idę na wino. :)

@Funia90 ,Sally Hansen, zapamiętam i wykorzystam :)

@hona, testowałaś? A nie, czekaj Ty w piątek...
 
@kari21 poronienie to trudne doswiadczenie i nie dziwi mnie, ze placzesz. To czas na lzy, na krzyk, na bol. Trudno ci zajsc w ciaze i ja utrzymac. Jednak dopoki ty nie stracisz wiary bedziesz miala szanse na dzidziusia, choc dzis wydaje sie to niemozliwe. Jak to mowilysmy z dziewczynami poki jest macica i nie ma menopauzy jest nadzieja. Pozniej bedziesz o tym myslec. Teraz jest czas bys pozegnala aniolka. Buziole [emoji8][emoji7]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 nie wiem czy można wklejać tu linki ale możesz mi powiedzieć czy to właśnie ten test robiłaś? Link do: Trombofilia wrodzona - badanie | Test DNA - 100% pewny wynik - aż 24 markery DNA
A co do Mielna to fakt że kojarzy się z jedną wielką imprezownią, ale te czasy już minęły :D w całym Mielnie zostały 3 dyskoteki i coraz więcej rodzin z dziećmi przyjeżdża, ja to się śmieję że się uspokoiło bo Ci co za młodu imprezowali tutaj teraz sami mają rodziny i chcą wypocząć, a więc moim zdaniem zmienia się pozytywnie bo można się i wybawić i wypocząć :)

@kari21 aż nie wiem co napisać bo żadne słowa nie ukoją Twojego bólu, przykro mi bardzo :(
 
@Funia90 nie wiem czy można wklejać tu linki ale możesz mi powiedzieć czy to właśnie ten test robiłaś? Link do: Trombofilia wrodzona - badanie | Test DNA - 100% pewny wynik - aż 24 markery DNA
A co do Mielna to fakt że kojarzy się z jedną wielką imprezownią, ale te czasy już minęły :D w całym Mielnie zostały 3 dyskoteki i coraz więcej rodzin z dziećmi przyjeżdża, ja to się śmieję że się uspokoiło bo Ci co za młodu imprezowali tutaj teraz sami mają rodziny i chcą wypocząć, a więc moim zdaniem zmienia się pozytywnie bo można się i wybawić i wypocząć :)

@kari21 aż nie wiem co napisać bo żadne słowa nie ukoją Twojego bólu, przykro mi bardzo :(
Tak to ten

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 Mam propozycję dla Ciebie! Nastepnym razem daj znac pare dni wcześniej że będziesz w Warszawie, a i jak będziesz miała ochotę i czas to spotkamy się z Tobą z moja Marysią gdzieś
 
Do góry